ל"ללין" איפור חדש קליל וכייפי

ברוח מוצרי הגוף המפנקים שלה, החליטה "ללין" להרחיב ולהעמיק את קו האיפור. מראש הכוונה לא היתה לאיפור "מקצועי" ולא ל"מכסה" ו"כבד", אלא למוצרים קלילים, שנעים, כיף ומפנק להשתמש בהם.  נוחים לתיק ולשימושים במהלך היום ובמחירים נוחים לכל כיס, גם לפני מבצעי ההנחות, סיפרה באירוע ההשקה  מירב כהן, שייסדה את החברה בשנת 1999 ביחד עם שותפתה רויטל לוי.

האירוע נערך בחנות הרשת בדיזינגוף סנטר, שהיא חנות מאוד רחבה, מוארת ומזמינה סריקה של המדפים, על שלל מוצריהם המזמינים.  אליהם מצטרפים למעלה מ-30 פריטי איפור, המהווים קו משלים למותגי היופי ברשת ונותנים ערך מוסף למוצרי החברה. הגוונים ש"ללין" בוחרת, הדגישה מירב כהן, הם תמיד טרנדים אבל גם קלאסיים. משהו שטוב לכולן, ללא היבטים של אופנת-קצה חד-פעמית. האיפור מיוצר באיטליה והלקים בארץ.

הבולטים בין מוצרי האיפור הם אלה המיועדים לשפתיים. ליפ גלוסים בגווני שמפניה, ביניהם חום בהיר וכהה, ניוד, ורוד בהיר וכהה וכתום (40 שקל);  ליפ-גלוס מנצנץ בגווני קורל, ורוד, ורוד בהיר, ורוד מתוק, כתום בהיר וחום (60 שקל); שפתוני ליפ-טינט להענקת לחות ומתיקות לשפתיים בגווני אדום, ורוד, טבעי  ומעושן (60 שקל); ליפ-באלם עשיר בלחות למראה עדין עם  גוון קליל של ורוד בייבי, לבן,  טבעי ובז' (40 שקל);  סט של 6 גלוסים במרקם קריסטלי עדין ובאריזה נוחה וקומפקטית עם מראה ומברשת, האחד עם גוונים אדומים והשני עם גוונים ורודים (89 שקל).

מוצעים גם שני סטים של 6 צלליות עיניים בגוון מאט, עם מראה ומברשת. האחד בגווני אפור כחול והשני בגווני חום ירוק (80 שקל). לפנים מוצע סומק ורוד למראה קייצי וזוהר או סומק חום להצללות (60 שקל); מברשת סומק באריזה כמו של שפתון (30 שקל) וברונזר (90 שקל). יש גם לקים  (30 שקל).

blog 16 - laline 1

צילום: יונתן בלום


כתיבת תגובה