נעלי "הנטר" ב"שורט סטורי"

blog 16 - hunter 1נעלי הבלרינה האביביות  (499 שקל) שבתמונה שייכות למותג האמריקאי "הנטר", המפורסם במגפיים שלו. מגפי "HUNTER" מזוהים ומוכרים בעולם כמגפי הגומי המעוצבים ביותר, המייצגים את האורבניות הקוסמופוליטית על כל רבדיה .

 חברת האנטר נוסדה בשנת 1856 ע"י הנרי לי נוריס, יזם אמריקאי שהגיע לסקוטלנד בחיפוש שווקים חדשים למגפיים שייצר. עם הזמן, מגפי הגשם המקוריים התפתחו לקולקציה עשירה של נעליים ומגפיים  מגומי לחורף ולקיץ, בעיצובים ייחודיים ובצבעים ססגוניים, ביניהם מטאליים, בוהקים- ילדותיים, צבעי בסיס המשתלבים כמעט בכל מערכת לבוש כמו ורוד עז, אדום ירוק, תורכיז מעומעם, במראה מבריק או עם מרקם מחוספס.

המגפיים בגבהים שונים, כמו גובה ברך, גובה קרסול, עקב נמוך  ( 2-3 ס"מ). גולת הכותרת השנה הן מגפיים המגיעות לגובה הברך וניתן להפכן למגפון על-ידי הסרת החלק העליון המחובר ברצועה ואבזם אופנתי (949 שקל).

יש גם נעלי ספורט מגומי שחור עם סוליה בכתום או ירוק עז ובוהק, לגברים ונשים (399 שקל). את הקולקציה המלאה ניתן לראות באתר "האנטר" העולמי www.hunter-boot.com  ובאתר www.hunter-boot.co.il . בארץ, נמכרים  ברשת "פיוז'ן" www.fusion.co.il רשת "סטורי" ובבוטיקים מובילים בשוק האופנה. עד 1.2 ניתן לרכוש  במבצע הנחות בחנות "שורט סטורי" ברח' דיזינגוף 173 בתל-אביב.

  blog 16 - hunter 3

צילום: איה וינד, דייב סילבר


כתיבת תגובה