ל"מעדני יחיעם" פסטרמה פרמיום בקר בסגנון רומני

מאוד טעימה ומאוד משביעה ואצלנו אוהבים אותה על פרוסת לחם או בלחמנייה עם קצת חרדל והרבה ירקות מעל. זוהי פסטרמת הפרימיום החדשה של חברת "מעדני יחיעם" והיא מצטרפת לסדרת הפסטרמות המצליחה של יחיעם הכוללת פסטרמה בטעם של פעם, פסטרמה ברביקיו על האש, פסטרמה הודו מעושנת, כתף בקר מעושן ועוד. היתרון הברור שלה הוא 100% רכיבים טבעיים, נתחי כתף בקר מעוצבים ומעושנים, בציפוי פלפל שחור גרוס, מכילה אחוז גבוה של חלבון – 16% חלבון ל-100 גרם פסטרמה, דלה בשומן – 3% בלבד וללא גלוטן.

הפסטרמה החדשה מצטרפת לסדרת הפסטרמות המצליחה של "מעדני יחיעם", בהם פסטרמה של פעם, פסטרמה ברביקיו על האש, פסטרמה הודו מעושנת ועוד. אזכיר עוד כי לאחרונה השיקה "מעדני יחיעם" 3 מעדני בשר חדשים בסדרת נקניקי הפרמיום: פסטרמה מהמעשנה, צלעות אסאדו על האש ורוסטביף. המוצרים משובחים ואיכותיים ביותר, בטעם עשיר של מעדניית בוטיק ומשווקים לצרכן באריזות בשירות עצמי. עוד משווקת "יחיעם" מעדני בשר בסגנון עולמי בהם: סלמי סרוולט קלאסי ובסגנון הונגרי, סלמי צרפתי , סלמי הרץ, קורנדביף, פרושוטו עגל ועוד.

לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של חברת "מעדני יחיעם": "בד ובד עם המאמץ המלחמתי, אנו שמחים להביא לצרכן פסטרמה חדשה ומשובחת, מנתחי בשר איכותיים ובטעם עשיר ומיוחד, המיוצרת בתנאי בוטיק במפעלנו שבגליל".

פסטרמת הבקר החדשה בסגנון רומני מגיעה באריזת 250 גרם ומחירה: כ- 28.90 – 30.90 ₪.

כשר בהשגחת הרבנות הראשית.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים: בעמוד מעדני יחיעם

בפייסבוק: www.facebook.com/Maadaney.yehiam

באינסטגרם: www.instagram.com/yehiam_il

צילום: Sell360pro

סגור לתגובות.