ל"אחוה" סדרת עוגות בוקר חדשה באריזה אישית

לקנות לעצמי משהו מתוק לדרך או לתיק עבודה, שנשמר היטב, לא מתפזר ולא מלכלך וגם הכמות בו טובה, אך מדודה – הפתרון החדש שלי הוא עוגת בוקר באריזה אישית של חברת "אחוה", שהיא היצרנית המובילה בישראל של מוצרי טחינה, חלווה ודברי מאפה. להשיג בטעמי רוגעלך, מאפה בטעם שוקולד ומאפה קינמון. באופן אישי, אני הכי אוהבת את טעם הקינמון ודווקא ליד הקפה של אחר הצהריים ויותר מדוייק: מנת עוגה אישית אחת עם שתי כוסות קפה ואני ממש מרוצה.

יתרון מאוד ברור בסדרה זו הן האריזות האישית האיכותית ששומרות על טריות המאפה בטעמו העשיר המזכיר אפייה ביתית ומאוד חשוב, מבחינתי, שאפשר להחזיק מגוון כזה בארון והאריזה המוחלטת מקשה לעמוד בפיתוי לטעם רק עוד אחד או "ליישר קו". האריזות מסמנות מנה אישית ברורה של 120 גרם, להנאה מלאה. גם המחיר מאוד אטרקטיבי: כ- 2.5 – 3.5 ₪ לעוגה אישית.

בכלל, כדאי לקחת בחשבון כי "אחוה" מאוד באה לקראתנו במחירי המוצרים שלה לצרכן. על פי דו"ח של חברת סטורנקסט, פערי המחיר בין "אחוה" לבין המותגים האחרים בתחום הטחינה, החלווה והעוגות הארוזות הוא מעל ל- 20%! אחוה הינה מובילת קטגוריה ומציעה את המחיר הזול לכל אורך השנה, בלי קשר למבצעים.

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק של חברת "אחוה", מעל לכ-700,000 עוגות אישיות הוזמנו בחודש אוקטובר, בעיקר על ידי מערכת הביטחון וחברות ההסעדה. "אנו שמחים לתת מענה לשוק הישראלי, בטח בזמנים כאלה, ולהביא לצרכן מוצרי מאפה טעימים, באיכות של מיטב הקונדיטוריות ובמחיר שווה לכל כיס".

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות המזון, המכולות וחנויות הנוחות ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים: עמוד אחוה

בפייסבוק: www.facebook.com/achvafood

באינסטגרם: www.instagram.com/achvafood

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.