החורף מציק לעור – ל"סיקה ביאפין" הפתרון

החורף כבר נתן אותותיו בעור הגוף שלי, ונראה שזה לא הולך להשתפר מעצמו ובכלל, גם קרמי הלחות הרגילים שלי הפסיקו להועיל. כל זאת בגלל מזג האוויר החורפי עם האוויר היבש, הקור, הרוחות, שינויי הטמפרטורה והמזגנים שללא ספק משפיעים על העור שלנו וגורמים לו להיות יבש, סדוק ומגורה. נכון שהעור הפרטי שלי לא סופר-יבש, אבל כן נוטה מאוד ליובש, בעיקר אם אני לא מקפידה למרוח קרם לחות לאחר כל מקלחת בערב, גם בקיץ . בינתיים, אני כבר הפנמתי, וזה מה שכולנו צריכות לעשות, והוא להבין שהעור שלנו זקוק לעזרה איכותית ועדיפים מוצרים דרמו-קוסמטיים לטיפול ושיקום עור יבש עד יבש מאוד וברור כשמדובר בעור הנוטה לאטופיה.

התחנה המומלצת הראשונה, שעל הצרכים האישיים של העור שלי בפרוש עונה, היא סדרת מוצרי "CICA BIAFINE" של מותג הדרמו-קוסמטי הצרפתי "BIAFINE" מבית "ג'ונסון אנד ג'ונסון", כולם מועשרים ברכיבים המעניקים לחות מיידית, לשיקום ולטיפול בעור בחמישה מצבים של עור יבש: עדין, נוקשה, מחוספס, סדוק ומגורה. הם מרגיעים מיידית את העור ומעניקים לחות – עם תוצאות נראות לעין ושמירה על מראה עור חלק, רך, ונעים למגע מהשימוש הראשון. אכיר לכן את מוצרי הסדרה ולאחר מכן אשתף אתכן בשימושים מועילים אחרים שאני עושה בהצלחה עם "סיקה ביאפין".

ששת מוצרי הסדרה:

1) תחליב לחות יומי לגוף- מיועד לעור יבש ונוקשה. מעניק לחות מיידית, משקם ונספג במהירות מבלי להשאיר תחושה שמנונית. התחליב מועשר בחומצה היאלרונית וגליצרין ובעל מרקם קליל. מעניק עור רך וגמיש כבר מהשימוש הראשון. באריזה 400 מ"ל והמחיר: 79.90 שקלים.

2) קרם לחות יומי לגוף- מיועד לעור יבש מאוד, מגורה וסדוק. היפואלרגני. מרגיע מיד, משקם באינטנסיביות תוך 5 דקות ומספק לחות ל 24 שעות. מועשר בחומצה היאלרונית ופנתנול, בעל מרקם עשיר וקרמי, נספג במהירות ולא משאיר תחושה שמנונית. באריזה 400 מ"ל והמחיר: 69.90 שקלים.

3) קרם לחות מזין למניעת גירוי- מיועד לעור יבש במיוחד ומגורה. משקם עוצמתי. מזין את העור לאורך זמן ומרגיע מיידית את תחושת הגירוי. משפר את נראות העור (אדמומיות, יובש וחספוס). העור מועשר וחלק יותר החל מהשימוש הראשון. באריזה 50 מ"ל והמחיר: 64.90 שקלים.

4) קרם משקם- מיועד לעור יבש במיוחד, פגום, עדין, מגורה, סדוק, אדמומי, מצולק ולאחר גילוח או טיפול שעווה. הקרם המשקם היפואלרגני ויוצר הגנה מהסביבה, מקל באופן מיידי על תחושת גירוי ומספק לחות מרגיעה. מועשר במרככים, גליצרין ואבץ. מכיל חומצה היאלרונית הידועה כמשקמת את העור. לא מבושם ולא משאיר תחושה שמנונית. באריזה 50 מ"ל והמחיר: 49.90 שקלים.

5) תחליב רחצה מזין ומועשר במיוחד- מיועד לעור יבש במיוחד. היפואלרגני. ללא סבון וללא סופלטים. מנקה את העור בעדינות מבלי לפגוע בו ומעניק לחות מיידית למשך 24 שעות. הנוסחה מועשרת בגליצרין, משקמת ומסייעת בשמירה על מחסום העור. העור חלק ורגוע יותר מהשימוש הראשון. באריזה 500 מ"ל והמחיר: 59.90 שקלים.

6) קרם רחצה להרגעת עור מגורה- מיועד לעור מגורה ויבש במיוחד. ללא סבון וללא סולפטים. לא מבושם. מנקה בעדינות ומרגיע תחושת גירוי בעור. מעניק לחות מיידית למשך 24 שעות ומסייע בהגנה על העור. עור רך וגמיש מהשימוש הראשון. באריזה 500 מ"ל והמחיר: 69.90 שקלים.

כפי שהבטחתי, כעת אשתף בהתנסותי האישית:

בקרם רחצה להרגעת עור מגורה אני משתמשת גם לעור הפנים, במקום סבון פנים. ברגיל, אני רוכשת סבוני פנים עדינים והיפואלרגנים שמיועדים לעור פנים בוגר ורגיש ועכשיו גיליתי שהמוצר הזה של "סיקה ביאפין" עושה עבודה מעולה גם מבחינת הניקוי וגם כמוצר שני לאחר הסרת האיפור (שאני מעדיפה לעשות עם חלב פנים). הוא מעניק תוצאה נהדרת מבחינת תחושת הניקיון, הענקת לחות וללא מתיחות לאחר השטיפה במים. חייבת להודות שמבחינתי, הוא ממש הרבה יותר טוב ממוצרים אחרים ומאוד כדאי מבחינת הכמות והמחיר.

בקרם לחות יומי לגוף אני משתמשת בנוסף ללאחר כל מקלחת בערב גם למרפקים ובעיקר לכפות הרגליים. מבחינתי, מאוד התרשמתי מהשפעתו על עור כפות הרגליים גם בגלל ההטבה המיידית והמשמעותית, ללא איזו תחושת אי נוחות בגלל המגע בעור היבש, ללא שמנויות והידבקות. אני מניחה כל כמות שהעור יכול לספוג בטיפול אחד, מעסה ומבחינה שהחומר נספג היטב ולמחרת בבוקר כמו היובש נעלם וחלה הטבה משמעותית במראה הסדקים הקלים.

בקרם המשקם, אנחנו, כל המשפחה, משתמשים להזנת השפתיים ולהקלה על היובש שגורם מזג האוויר החורפי על העור שסביב השפתיים וגם בחלק מהסנטר.

ניתן להשיג ברשתות ה"פארם" ובבתי המרקחת הפרטיים

cicabiafine_israel@

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.