ל"פרימור" מיצים סחוטים טבעיים מירקות אדומים – הכי טעימים

כבר הרבה זמן חיפשתי מיץ סלק טבעי, בעל הרבה סגולות בריאותיות, שיהיה סחוט מוכן לשימוש, ושיהיה לי טעים. עכשיו מצאתי אותו באגף המיצים הטבעיים הסחוטים של "פרימור", חברת "גן שמואל מזון", שהוא המותג המוביל בתחום המיצים הטבעיים הסחוטים. שמחתי מאוד שהירק סלק משולב עם פירות על טעמיהם החמצמצים והמתוקים, המעניקים טעם עשיר, ייחודי ומזמין לכוס המיץ שלי.

"פרימור" הרחיב את מגוון המיצים שלו והשיק את "הסדרה האדומה", המבוססת על פירות אדומים הידועים בתרומתם לבריאות ויש בה 3 טעמי מיצים מאוד מיוחדים וחדשים בשוק: 1) מיץ תפוח רימון סלק ולימון, 2) מיץ תפוח ודובדבן, 3) מיץ תפוח וחמוציות. הדובדבן, החמוציות, הסלק והרימון, הם מזונות הנחשבים לעשירים בנוגדי חמצון ומטיבים בשמירה על הבריאות. על אף חמיצות הפירות האדומים, הטעמים מפתיעים במתיקות המאוזנת שלהם. הטעמים החדשים נפלאים בשתייה וגם בערבוב עם קוקטיילים ושייקים. אותי, המתיקות מאוד מזמינה, אך אני מעדיפה לדלל עם מים מינרליים (כדי להשאיר מקום למתוקים אחרים) וגם כי קשה לעמוד בפיתוי הטעם הנהדר ולא להוסיף לעצמי עוד כוס.

"מדובר בסדרה פונקציונלית, כחלק מהמגמה של מציאת פתרונות בריאותיים, באמצעות עולם המשקאות", כך לדברי שי שלו, מנהל מותג "פרימור", המוסיף כי "בשנים האחרונות זיהינו ביקוש הולך וגובר לטעמים המבוססים על פירות אדומים ושלהם מנוכסים תכונות בריאותיות מגוונות וכן שילוב של פרי וירק . הצרכן מחפש טעמים ושילובים חדשים ומעניינים עם תכונות פונקציונאליות, במיוחד לאחר תקופת הקורונה, לכן בחרנו להתמקד במיצים מבוססי פירות אדומים העשירים בערכים תזונתיים חשובים ומטיבים, יחד עם ירק המייצרים חווית טעם מפתיעה".

"הסדרה האדומה" מצטרפת למגוון המיצים הסחוטים והמצוננים של "פרימור", הכוללת מיץ תפוזים 100% סחוט טבעי, המיץ האהוב והנמכר ביותר בישראל בקטגוריית המיצים הסחוטים וכן מיץ רימונים 100% סחוט טבעי, הנחשב לפרי בעל הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר. בנוסף, מייצרת פרימור מגוון רחב של משקאות קלים, מיצים ונקטרים מבוססי פרי בעלי אורך חיי מדף ארוכים וכן רכזי פירות לשוק המוסדי.

המיצים נמכרים ברשתות המזון ברחבי הארץ משווקים בבקבוקי 750 מ"ל ומלווים בקמפיין פרסום המשכי עם הפרזנטורית רוני סופרסטאר.

המחיר: כ- 10 – 15 ₪ לבקבוק

כשרות חוג חתם סופר פ"ת והרבנות נחל שורק.

לפרטים נוספים בעמוד "פרימור" בפייסבוק: www.facebook.com/primorganir

ובאינסטגרם: www.instagram.com/primor_il

הדמיה: רוני ברוקס ופרסום יהושע

סגור לתגובות.