לחברת "תבואות" סדרה אורגנית של 12 סוגי תה ירוק

אני אוהבת תה חם, גם בקיץ. משהו בתה החם בקיץ דווקא גורם לי לתחושת רעננות ביחד עם רגיעה, בעיקר בערב. אני גם מאוד אוהבת מוצרי בריאות. את השילוב של שני אלה, גיליתי בסדרה החדשה של חברת "תבואות", המתמחה במזון טבעי ואורגני וכעת נכנסה גם לתחום התה.

"תבואות" השיקה סדרת תה עם 12 טעמים של תה ירוק אורגני וחליטות אורגניות. הסדרה נהדרת להכנת שתייה חמה או קרה – בבית, בעבודה, בטיול ובכל זמן. המוצרים מיובאים מסרי לנקה, ובכל אריזה 25 שקיקים במשקל 1.5 גרם כל אחד. אישית, אני מאוד מרוצה שמדובר בשקיקים, כי ככה נוח לי יותר.

הטעמים מאוד מזמינים: תה ירוק אורגני בתוספת קינמון ובטעם תפוח; תה ירוק אורגני בתוספת לימונית לואיזה; תה ירוק אורגני בתוספת מאצ'ה; תה ירוק אורגני בתוספת למונגראס וג'ינג'ר; תה ירוק אורגני בטעם יסמין; תה ירוק אורגני צ'אי מסאלה; תה ירוק אורגני בטעם נענע; תה ירוק אורגני בתוספת לואיזה; ותה ירוק אורגני טהור. טעמי החליטות כוללים חליטה אורגנית של קמומיל ;חליטה אורגנית למונגראס; וחליטה אורגנית של שומר.

תה לימונית ולואיזה הוא טעם התה שאני בדרך כלל רוכשת וכעת, כשטעמתי את זה של "תבואות" – "תה ירוק אורגני בתוספת לימונית ולואיזה" – הרגשתי טעם הרבה יותר חזק ומשובח. גם "חליטת למונגראס אורגנית" היא בדיוק מה שאני אוהבת. קיים בהם, ובסוגים אחרים של התה החדש של "תבואות" שילוב של מוצר אורגני, שתמיד כובש את ליבי, ביחד עם העובדה שמדובר בתה ירוק.

התה הירוק נפוץ בסין, ביפן ובמדינות בדרום מזרח אסיה ובשנים האחרונות, הפך לפופולארי גם במדינות המערב, בהן נהוג היה לשתות בעיקר תה שחור. ייחודו הבריאותי בכך שלהבדיל מתה שחור, שבמהלך העיבוד שלו עובר חמצון מלא – החמצון של התה הירוק מינימלי. גם בריא וגם הרבה יותר טעים – בפרוש הצלחה של חברת "תבואות".

כשר פרווה באישור הרבנות הראשית לישראל ובהשגחת סטאר K.

מחיר: 15.50 ש"ח (לאריזה של 25 שקיקים).

להשיג ברשתות השיווק, בבתי טבע, בחנויות מתמחות ובמכולות.

צילום: אייל גרניט

סגור לתגובות.