חברת "אחוה" השיקה לרגל יום העצמאות את הממתקים הנוסטלגיים

הנוסטלגיה עוטפת אותנו בחיבה, בהבינה כי הותשנו משפע הממתקים, מהשוקולדים על סוגיהם שממלאים את המדפים ברשתות השיווק, בדיוטי-פרי ובמרכולים בחו"ל. עומס השפע מזמין אותנו ללכת לכיוון השני: להתכנס, לחפש את הממתקים של פעם, כאלה שקנינו כפריט בודד בקיוסק השכונתי או בעמדת הקופה בצרכניה.

חברת "אחוה" עשתה צעד חשוב ומתבקש אל הלב שלנו, ולקראת יום העצמאות, השיקה את הממתקים הכי נוסטלגיים, שהילדים הקטנים יתפלאו לראות את הוריהם או הסבא והסבתא מתמוגגים מול ממתק הקרם המוקצף בטעם בננה ובטעם תות ועם ציפוי בטעם שוקולד – ה"בננית" וה"תותית", שבא לנו חבק לזכר ילדותינו.

חברת "אחוה" היא היצרנית המובילה בישראל של מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה. החברה מתמחה בייצור טחינה גולמית, כולל טחינה אורגנית, חלוה איכותית מסוגים שונים, עוגות ומגוון מוצרי מאפה, מוצרים ללא סוכר, תרכיזים לשתייה וממתקים. מוצריה משווקים במדינות רבות ברחבי העולם, בהן: אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, מדינות חבר העמים, אירופה וצפון אמריקה.

לא כולנו יודעים, אבל עוד מלפני קום המדינה, היה לחברת "אחוה", שהוקמה בשנת 1929, מפעל ששכן בדרום תל-אביב, בסמטת בית הבד בשכונת פלורנטין בתל אביב. שם ייצרה, בין השאר את חטיף הקציפה בטעם בננה מצופה ("בננית") את חטיף הקציפה בטעם תות מצופה ("תותית"). אז עכשיו, לרגל יום העצמאות, הם חוזרים אל המדפים, אך הפעם במתכון חדש ובאריזות מעוצבות הם יימכרו באריזות בנות 18 יחידות ובמחיר ללא תחרות – רק כ-1 ₪ לחטיף.

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "אחוה": "אנו חוזרים לייצר את הממתקים הנוסטלגיים לאור דרישה גוברת מצד צרכנים מזה מספר שנים, שביקשו לחזור ולצרוך הממתקים האהובים המוכרים בכל בית בישראל".

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 18-20 ₪ לאריזת 18 יחידות (25 גרם ליחידה).

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

לפרטים נוספים, בעמוד "אחוה" בפייסבוק: www.facebook.com/achvafood

ובאינסטגרם: www.instagram.com/achvafood=

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.