"ניוטרוג'ינה" חוגגת 50 שנה לסדרה המצליחה Norwegian Formula

הנוסחה הנורווגית של "ניוטרוג'ינה" – זו שבלי קרם הידיים וקרם הגוף שלה, קשה לי להסתדר עם עורי היבש בחורף – חוגגת 50 שנה. מדי פעם יש בסדרה הזו גיוונים מעניינים – אך הבסיס הטוב והאיכותי נשאר, לגמרי לא נפגע מהזמן ולא איבד קהל צרכנים, למרות כל החדשים והחדישים שמסביב. אני, לדוגמה, מאוד אוהבת את קרמי הידיים השונים ורוכשת מהם מדי פעם, אבל כשהמצב חמור מבחינתי ואני מרגישה שעור כפות ידי חייב אקסטרה עזרה – אני במיידית חוזרת לקרם הידיים הקלאסי, שתמיד-תמיד עוזר לי.

כאמור, תחילתה של "הנוסחה הנורווגית", לפני 50 שנה וזה קרה לאחר שלויד קוצן, (ששנים מאוחר יותר יהיה נשיא "ניוטרוג'ינה"), הבחין בהבדל המשמעותי והבולט לעין בין מצב עור הפנים לבין מצב עור כפות הידיים של דייגים שחזרו לחוף בספינות הדייג שלהם. בעוד שעור הפנים של הדייגים נפגע ונסדק בגלל תנאי מזג האוויר הקיצוניים שבהם עבדו – דווקא כפות הידיים שלהם היו במצב מעולה, בריאות וחלקות במיוחד. הוא הבין כי סוד כפות הידיים של הדייגים נעוץ בשמן שזוקק מדגים.

שנים לאחר מכן, החל לויד קוצן בתהליך ליצירת קרם ידיים המבוסס על הסוד הזה ויצר את קרם הידיים "Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream", שהכיל מרכיבים חדשים וגם את כל החוכמה ששמרה על הידיים של הדייגים הנורווגים בתנאים הקיצוניים. על בסיסו, פותחו, בהמשך, סדרות "הנוסחה הנורווגית", המאופיינות בשילוב חדשנות של מוצרים עם המורשת הוותיקה. שמחה לבשר לכם כי כחלק מחגיגות ה-50 לסדרת הנוסחה הנורווגית, חברת "ניוטרוג'ינה" השיקה קרם ידיים חדש, המשלב את המומחיות של הענקת לחות עם שמירה על היגיינת הידיים לאורך זמן. זהו "Hand Cream Moisturizing & Hygiene" החדש שמעניק 2 פעולות חיוניות במוצר אחד: גם מותיר את העור לח הודות לתכולת הגליצרין שבו וגם תורם להיגיינת הידיים בזכות תכולת האלכוהול. את הלחות המתמשכת, מעניק גליצרין ממקור צמחי, שהוא הרכיב המוביל בכל מוצרי הסדרה. בקרם החדש נוסף אלכוהול שמספק תחושת רעננות מיידית, תוך תרומה להיגיינת הידיים, שהפנמנו את נחיצותה בשנתיים האחרונות. השילוב של גליצרין ואלכוהול מרענן עושה אותה לשימושי ונוח ביותר בשעות היום.

בהזדמנות זו, אזכיר קרמי ידיים נוספים של "ניוטרוג'ינה" והראשון הוא קרם הידיים המרוכז, שניתן להשיגו בגרסה עם בישום קליל ביותר:"Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream Concentrated Scented", או לגמרי נטול ריח "Norwegian Formula Hand Cream Concentrated Unscented", השלישי הוא קרם הידיים בעל הספיגה המהירה במיוחד: "Neutrogena Norwegian Formula Fast Absorbing Hand Cream"

את האחרון, כבר מזמן אמצתי לשימוש לפני יציאה מהבית, כאשר אני מרגישה צורך לעדן את מראה עור כפות ידי. הפייה הקטנה שלו מאפשרת הוצאת כמות ממש קטנה, בדיוק המתאימה לנסיבות.

כמובן, בל נשכח את העזרה שעור הפנים זקוק לה ואותה מציע לנו הקרם רב שימושי "Neutrogena Deep Moisture Comfort Balm" ואת המוצרים המעולים להגנה ומניעת עור שפתיים יבש בעונת החורף, שאז אנחנו מרבים ללקקן במטרה להעניק להם לחות רטובה – אך כך רק מגבירים את היובש עד לסדקים. ל"ניוטרוג'ינה" יש פתרון לכך, שחובה לאמצו והעובדה שמכיל מסנן-קרינה בדרגה גבוהה – 20 SPF, מעניקה לו חשיבות בעונת הקיץ, עם החשיפה בשפת הים והבריכה. כעת הזמן להצטייד בו.

מחירי כל קרמי הידיים: 29.90 שקלים

מחיר הקרם הרב שימושי המרגיע לעור ולפנים Neutrogena Deep Moisture Comfort Balm הוא 36.90  שקלים.

ניתן להשיג ברשתות השיווק וה"פארם"

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.