"ויטמינס – מוצרי שיער מתקדמים" למען תלתלים יפיפיים

הקיץ הזה את חייבת לעצמך שהתלתלים שלך יהיו בשיא יופיים. ההשתנות המשמחת של הנסיבות החיצוניות, מזמינה יציאה החוצה לבילויים ומעצימה את החשק להיראות הכי טוב שאפשר. תלתלים זה דבר יפה, אך כדאי שייראו במיטבם – וירשימו את כולם. את ודאי יודעת שטיפול וטיפוח תלתלים מושלמים זו אמנות, וכעת יש מי שיסייע לך לעמוד במשימה וזו חברת "ויטמינס – מוצרי שיער מתקדמים" עם סדרת "סילק קרטין וביוטין לתלתלים" שלה.

בסדרה מגוון רחב של מוצרים ייחודיים לטיפול וטיפוח השיער ולעיצוב והקפצת תלתלים למראה מלא סטייל ושובבות. חובה גם להזכיר את תוספת הריח המשכר החדשני והסקסי שמשולב בהם, שלא ישאיר אף אחד אדיש. בין המוצרים: קרם להורדת נפח, קרם גלייז, מסכת שיער 60 שניות עם תוצאות שיפתיעו אפילו אותך, באנג'י קרם להברקה ועיגול תלתל, שמפו, מרכך, סרום ועוד. בהמשך יושקו מוצרים נוספים.

חשוב שתדעי כי ב-"ויטמינס – מעבדות למוצרי שיער מתקדמים" לא מסתפקים בהיבט היופי של נראות השיער, אלא מאמינים בשימור השיער הן במעטפת החיצונית והן בפנימית. שמירה על תהליכים פנימיים שלא נראים לעין, כמו שימור שורש השערה מהקרקפת ועד לקצוות, בנייה והזנת השיער למראה בריא, חזק, שופע ברק, ומעוצב להפליא. לצורך זה, משולבים בסדרה האיכותית הזו שלושת החלבונים הכי חשובים לשיער: ביוטין קולגן וקרטין. זאת, לצד מסורת משפחתית וניסיון של 79 שנים בפיתוח מוצרי שיער מקצועיים. הקפדה על איכות בלתי מתפשרת בבחירת חומרי הגלם לעיצוב וטיפוח שיער בריא, שיקי, אופנתי, ובקו השעה. נכיר אותם:

ביוטין – חלבון שתפקידו העיקרי לקשור בין חלבונים חופשיים מסוגים שונים ולצוות אותם לסיוע מבנה השערה מעומקה החוצה. הביוטין מכיל קומפלקס ויטמיני B הנקשרים אל מטריקס השערה ומסייעים בחיזוק השערה למראה שיער בריא.

קולגן – החלבון המרכזי והחשוב במבנה השיער והקרקפת. מסייע בחיזוק שורשי השיער ותפקוד הזקיק שממנו יונקת השערה את חיותה. משפר את צמיחת התאים בזקיק השערה ואת עובי ואיכות השיער.

קרטין – חלבון השיער שתפקידו לשמור על מבנה השיער, צורתו וחוזקו וכן לסייע בהתפתחות שיער בריא. הקרטין מוסיף לשיער לחות, ברק, גמישות ונפח. מפחית חשמל סטטי ובונה את השיער מחדש בתהליך טבעי.

עכשיו, את בהחלט מבינה עד כמה סדרת "סילק קרטין וביוטין לתלתלים" של חברת "ויטמינס – מוצרי שיער מתקדמים" מעניקה לשיער התלתלים שלך את מה שהוא זקוק לו למראה תלתלים מושלמים, בריאים, מתנועעים בחן וקוטפים את כל תשומת הלב, שמגיעה להם.

היכן ניתן להשיג:

ברשת חנויות "BE"

באתר "סנט הייר – הבית לשיער בריא" www.centhair.co.il

ובחנויות "סנט הייר – הבית לשיער בריא ": רעננה, אחוזה 89, טלפון 09-7404116

תל אביב, כיכר רבין. כיכר מלכי ישראל 6. טלפון 03-6092217

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.