ל"אקוואפור" ("Aquaphor") קנקן מסנן ומטהר המים

ההפתעה הראשונית הייתה טעם אחר וטוב יותר של התה הרגיל שלי, מה שקידם ויתור מלא על תוספת קצת סוכר לתה. גם הקפה יצא הרבה יותר טוב – שניהם הודות למי הברז שעברו תהליך סינון וטיהור בקנקן החדש של "אקוואפור" ("Aquaphor") האירופאית. תהליך קל, מהיר ומאוד משתלם, מה שמביא אותי לחשוב שאוכל לוותר על משלוחי מים מינרלים מרשת המזון. גם יצא לי זול יותר וגם לא יתפוס מקום על הרצפה. לצורך זה, ניסיתי לשתות את המים והם בהחלט טעימים ולמרות שאני כל כך רגילה למים המינרלים בבקבוקים – אני מתרגלת לאלה שמסוננים ומטוהרים במכשיר החדש שלי – ובהחלט מרוצה. מה שבטוח, הם יתרמו לשמירה טובה יותר על מכונת הקפה שלנו.

שמחה לשתף אתכם שחברת "אקוואפור" ("Aquaphor") האירופאית השיקה שני דגמים חדשים של קנקנים לסינון ולטיהור מים: "אמתיסט" ו"אוניקס". שניהם איכותיים ללא BPA, מיוצרים לפי תקן 9001 ISO. שניהם מיועדים לסינון ולטיהור מי ברז, להפחתת טעם וריח כלור ב-75% לפחות ולהפחתת חומרים מזיקים במים ובהם מתכות, חומרים אורגניים, חלודה, פנולים ועוד. המים המסוננים גם מסייעים להגן על מוצרי חשמל, כמו מכונות הקפה והקומקומים. הפילטר שבקנקן מתאים לסינון של כ-200 ליטר ומומלץ להחליפו אחת לחודש, בממוצע (תלוי באיכות המים ובהיקף השימוש). לא צריך להקפיד על רישום מכיוון שהקנקנים כוללים מחוון המתריע כשהגיע הזמן להחליף את הפילטר. כדאי לדעת כי לפילטר של "אקוואפור" ("Aquaphor") כשרות חו"ל OK.

קנקן אוניקס Onyx – קנקן בנפח 4.2 ליטר מים (2.9 ליטר מים מסוננים), שקוף, עגול ואלגנטי, עם מכסה לבן.

קנקן אמתיסט Amethyst – קנקן בנפח 2.8 ליטר (1.3 ליטר מים מסוננים), שקוף ואלגנטי, עם מכסה בצבע כחול. הקנקן צר ומתאים לדלת המקרר.

המחיר: 230 ש"ח (כולל 10 פילטרים. שווי כל פילטר 29 ש"ח).

להשיג באתר: www.aquaphor.com/he-il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.