"פורטונה מוצרי שיער" – עד 30% הנחה באתר, לשיער יפה בפסח!

מוצרי שיער מקצועיים ובעלי ניחוח ממכר, כאלה שהמספרות המקצועיות נהנות מהם – גם את יכולה לרכוש לשימוש אישי דרך אתר החברה והמשלוח חינם ברכישה מעל סכום מסויים. כעת, תוכלי להינות מ- 30% הנחה. לשם כך היכנסי לאתר: www.42fortune.co.il והתרשמי מהמוצרים החשובים לשיערך שמיוצרים בישראל, על-ידי חברת "BOKO S.Y מעבדות קוסמטיקה בע"מ", הממוקמת באשדוד. תוכלי לפנות טלפונית למשרדי החברה לברר. טלפון המשרד : 08-6697010

"פורטונה" (FORTUNÉ), היא סדרה חדשה המציגה מוצרים מקצועיים ואיכותיים לטיפוח השיער והגוף, עם רכיבים מן הטבע. ומיועדת לשימוש ביתי, כמו במספרה. ייחודה באיכות הפורמולות ומרכיביה, בריח, שפותח במיוחד במעבדות בצרפת, ובמחיר האטרקטיבי. מוצרי הסדרה חברים ב-Vegan Friendly.

מוצר מעניין וחשוב ביותר הוא מסכת הזהב לריכוך ושיקום סילבר, בעלת מרקם קטיפתי המתמזג אל תוך השיער ועוטף אותו ברכות ומחייה את השיער. המסכה ללא פרבנים והפורמולה הייחודית שלה מכילה קומפלקס שמנים אקסקלוסיבי. ביניהם: שמן ארגן, שמן זית, שמן חוחובה ושמן מרולה – כולם שמנים יוקרתיים העשירים בוויטמינים ומינרלים, מזינים את השיער ומטפחים את עור הקרקפת. שמן הארגן חשוב ביותר לשיער פגום. הוא מופק מגרעיני עץ הארגן הגדל בדרום מרוקו ומכילו ריכוז גבוה של חומרים המזינים והחיוניים לשער היבש ופגום כגון: אומגה 3,6,9 לצידם, תמציות צמחיות של קמומיל אלוורה, שאף הן מרגיעות ומטפחות את עור הקרקפת.

עוד בסדרת הסילבר: קרם ללחות ולברק, שמפו לכל סוגי השיער, שמפו ללא מלחים לשמיר החלקה, גליז לתלתלים מושלמים ועוד.

מוצר מעניין וייחודי נוסף וברור שללא פרבנים, הוא ג'ל לשיער במרקם יוגורט, המיועד לטיפוח, פיסול ועיצוב השיער ונספג באופן מלא בשיער. תסכמנה איתי ששימוש במרקם יוגורט הוא משהו שיקנה את לבכן, אך קחו בחשבון יתרונות נוספים בפורמולת המוצר והם שילוב קומפלקס שמנים ייחודי ואקסקלוסיבי: שמן מרולה, שמן זית, שמן חוחובה ושמן ארגן המזינים את השיער. הג’ל מותיר ניחוח רענן לאורך זמן. לשימוש יומיומי המעניק מראה טבעי ורטוב הנשמר לאורך זמן.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.