"ניוטרוג'ינה" שילבה את הנוסחה הנורבגית בסדרת "Intense Repair"

"ניוטרוג'ינה" היא תמיד הבחירה המועדפת עלי לקרם גוף וקרם ידיים – בעיקר בעונת החורף, כאשר העור מתייבש בגלל הרוחות הקרות שבחוץ והחימום בחדרים, שמצידו גורם לספיחת לחות מהעור. תמיד, "הסדרה הנורווגית" של "ניוטרוג'ינה" מיטיבה עם העור שלי. הקרמים הסמיכים ונטולי המיימיות, נספגים היטב ומעניקים לי תחושת הקלה מיידית.

עכשיו אני חייבת לספר לכם על שני המוצרים החדשים בסדרת "Neutrogena Intense Repair", סדרה שהחלה את דרכה בעזרה לכפות הידיים של הדייגים הנורווגיים, בתנאי הקור הקיצוני, והוכיחה עצמה כמעולה בהגנה על העור מפני נזקי היובש. כפי שכבר הזכרתי, אני מכורה לקרמי הגוף האלה בחורף, ושמחתי מאוד להתנסות בחדש – שהוא ממש מעולה. כבר במריחה הראשונה חשתי הטבה ברורה בעור הזרועות והרגליים, כאילו כל האי-נוחות חלפה ברגע וכל זה, בלי להותיר דביקות או שמנוניות.

קרם הלחות לגוף לעור יבש מאוד ומחוספס מגיע באריזת 400 מ"ל והמחיר: 36 שקלים.

מה שהפתיע אותי במיוחד, כי ממש חדש עבורי, הוא קרם מסדרה זו באריזת שפופרת, שמיועד לשיקום עור יבש במיוחד, ומתאים לשימוש כקרם לפנים, לידיים וגם לגוף. הוא פותח על-ידי דרמטולוגים, נטול בושם (שעלול לגרות) ומתאים לכל המשפחה.

הפורמולה של קרם הלחות מסדרת "Intense Repair" מרוכזת מאוד ומכילה גליצרין, פנתנול ואלנטואין, שמעניקים לעור לחות אינטנסיבית, מרגיעים ומסייעים בתיקון העור היבש והמחוספס. הקרם פועל באופן מיידי, מספק הקלה, הרגעה והגנה לעור יבש ומגרד למשך עד 6 שעות, תוך שמירה על הלחות.

למרות מרקמו הסמיך, הוא נספג היטב ואצלי בבית אימצו אותו במיידית להיטיב עם העור שסביב השפתיים, שנוטה ליובש חורפי, עד אדמומיות כואבת. אריזת השפופרת נוחה ובלחיצה קלה יוצאת הכמות הנחוצה, באופן ששומר על סטריליות החומר ממגע עם העור וכך מתאים ביותר לשימוש כל בני המשפחה. הצעתי לך, ונסי אותה ברצינות: אם את מרגישה שעור הפנים שלך יבש ו"לא מרוצה", העניקי לו פינוק והטבה מקרם לא יקר זה. אני לא מדברת איתך על שיגרת טיפוח ולא על הדחת קרמי האנטי-אייג'ינג שלך, או כל קרם לחות של בנות המשפחה. באמת שיש הטבה ולפעמים העור שלנו זקוק ונהנה מעזרה ראשונה דווקא ממקור לא יקר ונגיש.

באריזה 100 מ"ל והמחיר: 36.60 שקלים.

להשיג בסניפי "סופר פארם".

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.