ל"טבעית מוצרים מן הטבע" חטיפי בריאות חדשניים "Bar Bary Bites"

מה אנחנו רוצים בימים הקרים האלה? קצת מתוק, הרבה בריא ובכמות סבירה, שלא נגיע למצב שאנחנו "אוכלים את עצמנו" על כי לא הצלחנו להפסיק וזללנו את כל החבילה. את השילוב של כל אלה יחד, מציעה לנו סדרת החטיפים החדשנית "Bar Bary Bites" עם פירות ואגוזים מבית "טבעית מוצרים מן הטבע" , המתמחה בייצור ושיווק חטיפי בריאות.

סדרת החטיפים החדשה מעוצבת בצורת חטיפים עגולים, ביסים, ומכאן שמה. הם מכילים 100% רכיבים טבעיים, טבעוניים, ללא גלוטן, ללא חומרים משמרים וללא תוספת סוכר. החטיפים משווקים באריזות של 55 גרם בלבד, כשכל חטיף-ביס מכיל 11 קלוריות בלבד ליחידה. הרכיבים הטבעיים הם כ-65% פירות וכ-35% אגוזים וגרעינים, כשהסוכרים המעניקים את המתיקות, מקורם בפירות ובאגוזים בלבד. כך הגיעה "טבעית מוצרים מן הטבע" לחטיף בביסים קטנים, על בסיס פחמימות מורכבות, הידועות כתורמות לאיזון רמת הסוכר בדם ולתחושת שובע.

החטיפים מבוססים על תמר מג'הול, הידוע כעשיר בנוגדי חמצון, ויטמינים ומינרליים בהם ברזל, סידן, מגנזיום ואבץ. מיני האגוזים השונים המצויים בחטיפים עשירים בחומצות שומן בלתי רוויות, הידועות כטובות ללב, לעור ולאיזון הורמונלי, חלבונים החיוניים לבניית הגוף וכן סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים רבים כגון E, B, מגנזיום, אבץ, סלניום ועוד. לדברי צוות הפיתוח של "טבעית מוצרים מן הטבע", מדובר בחטיפים זמינים ונוחים, היכולים להתאים לנשנוש בריא בין ארוחות, לטיולים, לפני אימון ספורט, לנשים מניקות ועוד (לילדים מעל גיל 5).

בסדרה 5 טעמים של חטיפים, נכיר אותם:

1) חטיף ביס תמר מג'הול עם שקדים וקוקוס בטעם אננס: מכיל 65% פירות, 27% אגוזים ו-7% גרעיני חמנייה.

2) חטיף ביס תמר מג'הול עם אגוזי לוז, קשיו ושברי פולי קקאו: מכיל 64% פירות, 16% אגוזים, 12% גרעיני חמנייה ו-7% פולי קקאו.

3) חטיף ביס תמר מג'הול עם אגוז קשיו שקדים ופיסטוק: מכיל 65% פירות, 19% אגוזים ו-15% גרעיני חמנייה ושומשום.

4) חטיף ביס תמר מג'הול עם אגוזי מלך ובננה: מכיל 64% פירות, 18% אגוזים ו-17% גרעיני חמנייה ושומשום.

5) חטיף ביס תמר מג'הול עם אגוזי פקאן ולוז בטעם פירות יער: מכיל 65% פירות, 22% אגוזים ו-12% גרעיני חמנייה.

לדברי רמי עופר, מנכ"ל משותף בחברת "טבעית מוצרים מן הטבע", סדרת המוצרים החדשה הינה חלק מדור ההמשך של סדרת חטיפי הבריאות "Barbary", אשר הושקה לפני כ-5 שנים ונמכרת כיום בהצלחה. לדבריו: "ברבריא ידועה בזכות רכיביה הטבעיים, עם מינימום עיבוד באופן הקרוב ביותר אל הטבע. זאת, בשונה מחטיפי דגנים וגרנולה למיניהם המוצעים בשוק ואשר עוברים תהליכי עיבוד תעשייתי, ומאופיינים בשימוש בחומרי גלם מעובדים וזולים ובתוספים לא טבעיים". לדבריו, בעקבות הקורונה ובהתאם למגמת הבריאות העולמית, הוחלט על פיתוח חטיפי ברבריא בייטס, בטעמים נפלאים ובאריזות מדודות ושקולות לנוחות מקסימלית".

כשרות בד"ץ בית יוסף ובהשגחת הרבנות אשקלון.

באריזה 55 גרם ומחירה: 6.90 ש"ח – 8.90 ש"ח

להשיג ברשתות המזון, המכולות וחנויות הנוחות ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים בעמוד הפייסבוק של "ברבריא"

/www.facebook.com/Barbary-105962715267818

צילום: מיכל סודאי

סגור לתגובות.