ל"אלונה שכטר" שמן גוף ארומטי יבש בניחוח "סבון אכילה"

אשתף אתכן כי בשנים האחרונות אני משתמשת במוצרי סרום לטיפוח עור הפנים במרקם שמן, והם מיטיבים מאוד עם עור פני הבוגר. מספיקות טיפות בודדות, שנספגות היטב והקרם שאני מורחת מעל – נספג גם הוא. באשר למוצרים לטיפוח עור הגוף, בעבר מאוד נהנתי ממוצרים במרקם שמן יבש. היו כאלה, לא הרבה, והם די נעלמו. מכאן ברור ששמחתי מאוד להתנסות בשמן הגוף היבש של "אלונה שכטר".

מהעבר, אני זוכרת את ההנחיה להתיז משמן הגוף היבש לאחר מקלחת, על עור גוף לח מעט. חייבת להודות שזה של "אלונה שכטר" נספג היטב גם עם לא הקפדתי להותיר את עור הגוף קצת לח. לאחר המקלחת, אני מתיזה מעט ומעסה היטב. התוצאה מעולה: עור הגוף זוכה לרוויית לחות מדהימה – מכמות קטנה של שמן הגוף היבש של "אלונה שכטר". מעבר לכך, היתרון המשמעותי שלו הוא הניחוח המיוחד והלא רגיל בקרמי גוף. ניחוח של הצמח "אכילאה אלף העלה" (בלטינית – אכילה מילפוליום, Achillea Millefolium) שמעניק תחושת רעננות מיוחדת והוא הריח האייקוני של "סבון אכילאה אלף העלה", המכיל ריכוז גבוה של צמח זה ומזוהה עם המותג מזה 30 שנה.

"שמן גוף יבש" של מותג הטיפוח "אלונה שכטר", המתמחה במוצרי טיפוח לעור הפנים והגוף המבוססים צמחי מרפא ומינרלים מים המלח, הוא מוצר חדשני ומשולבים בו בנוסף לתמצית "אכילאה אלף העלה" גם שמני פרחים. בניהם: שמן גרניום (בעל יכולות חיטוי גבוהות מטפל בבעיות עור שונות), שמן ורדים, שמן זרעי ענבים, שמן יסמין (משמש כסוכן אנטי דלקתי, משפר את גמישות העור ומפחית סימני מתיחה), שמן נר הלילה (מכיל מגוון רב של חומצות אמינו, מינרלים וויטמינים, כולל חומצת גמא המחזקת את מערכת החיסון והתאים תוך כדי הזנת העור), שמן עשב לימון (מרגיע את השרירים ומגמיש את העור) ושמן שקדים.

הודות לפורמולה האיכותית והעשירה שלו, "שמן גוף יבש" של "אלונה שכטר" תורם למניעת עור יבש, לריכוך העור, לשמירתו ולהזנתו. השמן תורם לשמירה על מראה עור צעיר וקורן, משפר את זרימת הדם ומעניק לחות. כמו כן, יעיל למניעת היווצרות סימני מתיחה במהלך חודשי ההיריון. המחיר: 119 שקלים ל-100 מ"ל.

לכבוד חגיגות השופינג איי אל בין התאריכים 4-17/11 מוצע השמן ב-59% הנחה – 49 שקלים בלבד!

להשיג באתר המותג: www.alonashechter.com

צילום: אורי גרון

סגור לתגובות.