המותג הקוסמטי "הלנה רובינשטיין" חזר לישראל ל"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי"

מותג הקוסמטיקה היוקרתי "הלנה רובינשטיין" חזר לישראל, לאחר הפסקה של 10 שנים, וניתן לרכוש ממוצריו ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי". מגוון רחב של מוצרים מתוך 3 סדרות קוסמטיקה איכותיות וכן פריטי איפור מושלמים. מבין הסדרות, אני מכירה הכי טוב את "רה-פלסטי" ("Replasty") שעלתה על המדפים בעולם בשנת 2008. בדצמבר אותה שנה, נשלחתי על ידי "לוריאל" ככתבת הקוסמטיקה הראשית של שבועון "לאישה" לראיין את מפתח הסדרה, המנתח הפלסטי ד"ר מישל פולג בשוויץ, כך שאני יכולה לספר לכן עליה מעדות ראשונה.

המנתח הפלאסטי ד"ר מישל פולג (Pfulg), מומחה בכירורגיה פלסטית, שיקומית ואסתטית חנך את קליניקת "מונטרו" ("Laclinic Montreux") שלו השוכנת בשוויץ לחוף אגם ג'נבה בשנת 2002. לפני כן, ניהל יחידה בבית חולים המתמחה בכירורגיה פלסטית ושיקומית ומחלקות לכירורגיה אסתטית בקליניקות אחרות באזור. הוא הודה בפני בהשפעות החיוביות של קרמים קוסמטיים איכותיים. כך אמר: "אני בהחלט מאמין בקרמים קוסמטיים. בשימוש עקבי, לאורך הרבה שנים, הקרמים משפיעים גם בעומק העור עד לדרמיס ולא רק על האפידרמיס החיצוני. בניתוח פלסטי של הפנים, אנחנו מנתחים בתוך שכבת הדרמיס ואפילו מתחתיו ובמקום הזה אנחנו רואים את ההבדלים. כשאנחנו מנתחים אישה כבת 50 שהשתמשה בעקביות בקרמים קוסמטיים במשך 25 – 30 שנה, אנחנו רואים את ההבדל באיכות העור בדרמיס, בהשוואה לעור שלא טופח בעקביות. כמובן שאני לא יכול לדעת אם אלו רק הקרמים שהשפיעו או שלאישה יש גנטיקה משפחתית מצוינת, או חיים באווירה טובה, הימנעות מעישון וגורמים נוספים".

את סדרת "Replasty" פיתח בהתבססו על פעולת שיטת המזותרפיה הרפואית, שהיא טכניקה של הזרקות מקומיות של תרופות לקבלת אפקט מסויים, כאשר ההזרקה נעשית עם הרבה מאוד מחטים זעירות או אקדח הזרקות. "כמובן שהזרקה אפקטיבית יותר מקרם כי היא מביאה את החומר על לדרמיס", הודה ד"ר פולג באותו ראיון, אך הדגיש כי שימוש עקבי ומתמיד בקרם, פעם ביום במשך ארבעה שבועות ברציפות, יביא לתוצאה כמו מחזור הזרקות אחד. המרכיבים בקרם דומים לאלה שבהזרקות וכוללים ויטמין C (שלדבריו "לוריאל" הצליחה לייצב בצורה טובה מאוד), הידוע כמשפיע על התחדשות הקולגן ומכאן תרומתו למיצוק ומתיחת העור. לצידו, ויטמינים נוספים וחומצה היאלורונית, שהיא מרכיב טבעי שנמצא בעור. החומצה ההיאלורונית מסוגלת לחדור עד לשכבה התחתונה של האפידרמיס ומעבר לתועלות שלה עצמה, כחומר שמסוגל לספוח ולשמר לחות בעור, היא סופחת את החומרים האחרים שבפורמולה ומושכת אותם איתה פנימה.

בקרמי הסדרה הקוסמטית "Replasty" יש מרכיב נוסף, שאינו קיים בהזרקות המזותרפיה וזהו חומר ייחודי בשם חומצה פרולית, שיש לה פעילות אנטי-אוקסידנטית חזקה במיוחד. "לוריאל" רכשה חברה בשם "סקין ס'וטיקלס" אשר פיתחה את הפטנט להפקת החומצה הפרולית מגרגרי אורז המעובדים ביפן. השילוב של כל חומרי הקרם ביחד עם החומצה הפרולית הוא שנותן את התוצאה הסופית מבחינת השיפור במראה העור.

הסדרה הקוסמטית מכוונת לשיפור מרקם העור והגדרה מחודשת של תווי המתאר של הפנים. הרכיבים המיוחדים מכוונים להחזיר לעור את הפלסטיות שלו, אותה יכולת של גמישות, המחזירה את קרני האור הפוגעות בה באופן שגוון העור ייראה אחיד, בריא ורענן, ביחד עם אפקט קל של מתיחה, הגדרה מחודשת של תווי הפנים, למיצוק וחיזוק העור.

סדרת אנטי-אייג'ינג מעולה נוספת של "הלנה רובינשטיין", שניתן להשיג ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי", היא סדרת "Powercell", המשלבת באופן חדשני וייחודי את יכולות ההתחדשות של תאים צמחיים טבעיים. הרכיב הקוסמטי המוביל בסדרה הוא הצמח "סמפייר", שזרע אחד שלו מכיל אינספור תאים צמחיים טבעיים. הודות לכך, מוצרי הסדרה מרכזים את כוח ההתחדשות של מיליוני תאים צמחיים טבעיים, אשר מסוגלים ליצור אפידרמיס עבה יותר עד פי 5.

מכאן, המענה שסדרה קוסמטית זו מכוונת לתת לנשים החיות בסביבה אורבנית אינטנסיבית, המביאה את חשיפת עור הפנים לזיהום, קרינות אולטרה-סגול, סטרס, חוסר שינה, ועוד. "המתקפות האינטנסיביות" של הסביבה האורבנית מתישות את העור עד כי אינו מסוגל לקיים באופן תקין את תהליך ההתחדשות והשיקום העצמי שלו. כתוצאה מכך, העור מתחדש בקצב איטי יותר וביעילות פחותה, מבנה הדרמיס מתערער, והאפידרמיס מתדלדל, העור מתחיל לאבד את הברק שלו ותהליך הזדקנותו מואץ.

אני התנסתי, לשמחתי, בסרום המעולה מהסדרה: "Powercell Skinmunity Reinforcing Serum" בעל פעולה מיטיבה עוצמתית ומהירה. הוא זכה לכינוי "הבקבוק הירוק ורב הערך", הודות לפרסי יופי רבים, להם זכה ברחבי העולם והפך לאייקון של מדע ויעילות. חייבת לשתף אתכן בכך שהתחושה המיידית, ממש עם ההנחה הראשונה של הסרום על עור פנים נקי, הייתה של "בוסט אנרגיה" שהעור חווה. כהשלמה לסרום, והנחה מעליו, אתן יכולות להעדיף תכשיר טיפוח במרקם קרם-ג'ל קטיפתי "Powercell Skinmunity Recharging Cream", או במרקם לחותי קליל יותר. "Powercell Skinmunity Recharging Emulsion"

כמו כן, התנסתי בקרם העיניים "Powercell 24H Eye Care", שבמיידית מעניק לאזור העיניים מראה מואר ורענן. מוצר מעניין נוסף בסדרה הוא סרום הפועל לניקוי רעלים מהעור במשך הלילה "Powercell Skin Rehab Night Serum". עור הנקי מגודש רעלים, שקודם הצטברו בו וכעת התפנו ממנו למחזור הדם – יכול לעמוד באופן נמרץ ומחוזק יותר כנגד המתקפות האורבניות היומיומיות שמצפות לו ביום שלמחרת.

סדרה קוסמטית שלישית של "הלנה רובינשטיין", שניתן להשיג ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" היא קרמים ומייק-אפ מסדרת "Prodigy Cellglow", שהמרכיב המוביל בה הם הצמח " אדלווייס" (למי שזוכרת את הסרט "צלילי המוסיקה"). "אדלוויס" הוא פרח לבן וקטן, שלרוב גדל בפסגות הגבוהות ביותר של הרי האלפים ובורך ביכולת ייחודית לשגשג בתנאים הקיצוניים ביותר. הוא מסוגל לעמוד ברוחות חזקות, קרינות אולטרה-סגול חזקות וטמפרטורות נמוכות – עד מינוס 30°C . הוא ידוע כפרח שלעולם אינו נמוג, וכושר העמידות האינסופי שלו מאפשר לו להפיק מולקולות אנטי-אייג'ינג ספציפיות עם סגולות שאין כמותן. מתוך כל זני ה"אדלווייס", מעבדות "הלנה רובינשטיין" בחרו את החזק ביותר: ה"אלפא-אדלווייס".

הסוד של הסדרה הקוסמטית "Prodigy Cellglow" טמון בשימוש בתאים צמחיים של "אדלווייס", שהם בין התאים העוצמתיים ביותר בכל עולם הצומח, ולהם יכולת התחדשות אינסופית וגם יש להם זיקה ביולוגית גבוהה לעור, והם מתאימים לכל סוגי העור, אפילו לרגישים ביותר. בנוסף, נעשה שימוש בתמצית "אדלווייס" מימית, העשירה בחומצה ליאונטופודית – נוגד חמצון עוצמתי ותמצית ליפידית לתזונה אינטנסיבית – שילוב המהווה פריצת דרך חדשה ביעילות התאית.

תסכימו איתי עד כמה חדשנית ומתקדמת תעוזת המותג "הלנה רובינשטיין" – ולמען האמת, הוא היה כך כבר מראשית דרכו – ולכל אורכה. בעידן שנשים וקריירה נמצאו בקטבים מנוגדים, היגרה הלנה רובינשטיין מפולין לאוסטרליה ובשנת 1902 הקימה במלבורון מכון יופי ראשון בעולם, כשכימאים, מהמכרים של אימה, רקחו עבורה את הקרמים. בשנת 1910 כבר היו לה מכוני יופי בסידני, לונדון ופריז והחל מ- 1920 גם באמריקה. בשנת 1939 היא השיקה את המסקרה הראשונה העמידה במים, ב-1950 את תכשיר הניקוי הראשון בעולם, הקרם שלה משנת 1954 היה הראשון להכיל ויטמינים, קרם הלחות "סקין דיו" כבש את העולם בשנת 1956, ולאחריו "סקין לייף" ב-1957. גם כשנרכשה על-ידי קונצרן "לוריאל" העולמי, היא המשיכה בקו הזה והייתה הראשונה לשלב ויטמין C יציב ולאחריו רטינול בתכשירים קוסמטיים. מטבע הדברים, החיקויים הגיעו די מהר, והביאו את החברה לנסות לחפש זוויות חדשות, שטרם עלו על מפת הקוסמטיקה.

להשיג בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי. או באמצעות הזמנה מהבית לפני הטיסה (שבועיים לפני הטיסה ועד 4 שעות לפני הטיסה ולאסוף בשדה התעופה)  www.dutyfree.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.