ל"דוקטור עור" הדרמו-קוסמטי סדרת "Oily Or Forte" לטיפול בפצעונים

אמו של תלמיד חטיבת הביניים, שהחל לסבול מהופעת "פצעי בגרות", דיווחה על שביעות רצונם מתוצאות הטיפול בפנים עם הסדרה החדשה של מותג הקוסמטיקה "דוקטור עור" מבית "ניאופרם מוצרי צריכה". היא גם שיתפה בכך שגוון התכלת-אפרפר של האריזות התקבל בביתם מאוד בברכה כי לא יצר אצל המתבגר הצעיר הרגשה לא נעימה בגלל איזה חשש שאולי החברים יראו בחדר הרחצה שלו "מוצרים של בנות".

העובדה שנמצא מענה מאוד מהיר, נגיש, וכל כך יעיל – מסייעת להתגבר על הרצון לפוצץ מיד את הפצעון, כדי לסלק אותו. מה שאף פעם לא נכון. פציעת העור עם אצבעות מלוכלכות עלולה לגרום לגירוי וזיהום חמורים יותר מהפצעון המקורי. הדלקת עלולה לגרום להיפר-פיגמנטציה (הגברת הייצור של תאי הפיגמנט בעור) ולאחר שהפצע יחלים ויגליד יישאר כתם כהה ובולט, שאינו חולף.

הסיבה להופעת "פצעי בגרות" ("אקנה") היא הורמונלית. ההורמון העיקרי המשפיע על העור הוא הורמון המין הגברי, הטסטוסטרון ולכן יותר נערים נוטים לסבול מבעיה קשה של "פצעי בגרות". בעיה חמורה אצל בנות נובעת מרמה גבוהה מדי של הורמון זה בגופן, או שרמתו תקינה, אך לבלוטות החלב שלהן רגישות-יתר גם לרמתו הסבירה.

הורמוני המין משפיעים על בלוטות החלב, הממוקמות בבסיס זקיקי השערות ומרוכזות בעיקר בפנים, בחזה, בגב ובקרקפת. הם מגבירים את ייצור החלב בבלוטה וגם פוגמים ביצירה תקינה של תאים בזקיק השערה. הבלוטה נסתמת בגלל הצטברות של חומר קרני מת ולכן החלב נכלא בתוכה ומהווה מזון להתפתחות חיידקים, ביניהם חיידקי האקנה האנאירוביים (חיים רק בסביבה חסרת חמצן).

לכן, מהשלב ההתחלתי, הכי חשוב לשמור על ניקיון מיירבי. ה"ראשים השחורים" והגבשושיות הקטנות מעידים על התגברות הפרשת החלב מהבלוטות, אבל אינם בהכרח אות לבעיית עור חמורה אצל כל אחד. יש הסובלים רק מהשלב הקל של פקק קרטין לבן, החוסם את פתח הזקיק ("קומדון לבן"). מצב קשה מעט יותר הוא "ראש שחור" ("קומודון שחור") המבטא תחילת תהליך דלקתי בבלוטת החלב ורק בשלב הבא מופיע פצעון מוגלתי (חצ'קון).

האמת היא, שאנחנו בפרוש יכולות להיות בטוחות בתוצאות פעולת המוצרים של "דוקטור עור", בהיותו מותג מוצרי טיפוח וטיפול לפנים ולגוף, פרי פיתוחם של רופאי עור, מתוך מומחיות ומחוייבות לבריאות העור. מגוון ממוצרי דוקטור עור נבדקו לעור רגיש ומתאימים למגוון סוגים וצרכי עור שונים. בכל מוצרי דוקטור עור רכיבים שיעילותם מוכחת. רכיב פטנט ייחודי, המופק ממזון מלכות הוא החידוש הגדול שמביא לתוצאות מרשימות ביותר של מוצרי סדרת "Oily Or Forte".

הרכיב החדש, המופק ממזון מלכות, הוא Acnacidol BG והוא פועל באופן מרשים ביותר על עור שמנוני הנוטה לפצעונים ומעניק לעור הפנים מראה נקי מפצעונים. הוכח מחקרית כי הוא מסייע לטיפול אפקטיבי בעור עם פצעונים ומביא להפחתת המראה השמנוני, לכיווץ נקבוביות פעורות ועמוסות בגודש שמנוניות, שהעור המתבגר מפריש ביתר. השבת האיזון לעור מביאה למניעת ההופעה החוזרת של "ראשים שחורים" ולשמירה על הסביבה ההיגיינית של העור.

בנוסף לרכיב הפטנט ממזון מלכות, כל מוצרי הסדרה מכילים גם חומצה סליצילית המסייעת בפתיחת הנקבוביות למראה עור בריא ונקי יותר; ניאצינאמיד המסייע לטיהור והרגעת העור ולשיפור מראהו ושילוב ייחודי של תמציות צמחים התורמות להזנה ולהגנה על העור.

לדברי אלית קלדרון מנהלת שיווק "דוקטור עור, ניאופרם מוצרי צריכה": "פצעונים הינה אחת מבעיות העור הרווחות ביותר. תופעה זו מתחילה לרוב בגיל ההתבגרות אך התגברה גם בקרב צרכנים בוגרים יותר עם תקופת הקורונה ולבישת המסיכות על עור הפנים. לעיתים, הם נוטים להשאיר אחריהם צלקות, ולכן ככל שנקדים בטיפול, לא רק שנשיג מראה עור חלק יותר, אלא גם נסייע להפחתת הופעת פצעים חדשים. סדרת

Oily Or Forte מעניקה תוצאות נראות לעין כבר מהשימוש הראשון, הודות לרכיב פטנט ייחודי המצוי בכל מוצרי הסדרה והינו בעל יעילות מחקרית מוכחת, זאת לצד רכיבים פעילים נוספים. הסדרה החדשה שפותחה בשיתוף רופאי עור, מאפשרת לבסס שגרת טיפול אופטימלית הכוללת – שימוש יומיומי בתרחיץ במרקם ג'ל לשטיפת פנים וקרם לחות נטול שומן ולהשלמת הטיפול תחליב גרגירים עדין לניקוי עמוק – לשימוש פעמיים שלוש בשבוע".

לדברי יעל בן צבי , סמנכ"לית שיווק, "ניאופרם מוצרי צריכה": "מותג דוקטור עור מייצר מגוון רחב של מוצרי דרמו-קוסמטיקה, המיועדים לטיפוח העור ולטיפול בבעיות עור שונות. בזכות הידע והמומחיות שלנו , לצד בחינת מגמות חדשניות אנו ממשיכים להעניק לצרכנים פתרונות חדשניים עם רכיבי פטנט המספקים פתרון יעיל עם תוצאות נראות לעין במהירות. השקה זו מצטרפת לעוד מספר השקות משמעותיות שנעשו לאחרונה, ביניהן סדרת האנטי אייג'ינג Filler OR המכילה חומצה היאלורונית בפטנט ייחודי למראה עור חלק יותר בתוך שעה, סדרת האנטי אייג'ינג OR Supreme, המכילה את רכיב הפטנט OxyForce המסייע בהפחתת מראה הקמטים העמוקים ומוצרי BB CREAM מסדרת Renew OR המשלבים למעט הגוון גם רכיבי פטנט אנטי אייג'ינג, המעניקים שיפור באזור הקמטים תוך שבוע בלבד".

נכיר את מוצרי סדרת "Oily Or Forte":

1) ג'ל ניקוי טיפולי לעור שמן הנוטה לפצעונים – תרחיץ פנים טיפולי לעור מעורב עד שמן הנוטה לפצעונים. המוצר במרקם ג'ל ללא סבון ופועל לניקוי עמוק של עור הפנים. מסיר ביעילות עודפי שומן ומטהר את הנקבוביות, מבלי לייבש את העור או לגרותו ומבלי לפגוע בשכבת ההגנה הטבעית שלו. באריזה 200 מ"ל והמחיר: 83.90 שקלים.

2) קרם לחות טיפולי לעור שמן הנוטה לפצעונים – קרם לחות טיפולי לעור מעורב עד שמן הנוטה לפצעונים, בעל מקדם הגנה מהשמש SPF 30. קרם הלחות נטול שומן במרקם קליל, מזין את העור בלחות, מעניק לו מראה מאט ללא ברק מיותר, מפחית את המראה השמנוני ומסייע למראה עור בריא וחלק יותר מפצעונים. באריזה 40 מ"ל והמחיר: 99.90 שקלים.

3) תחליב גרגירים עדין לעור שמן הנוטה לפצעונים – תחליב גרגירים (פילינג) טיפולי במרקם קרמי עדין במיוחד, לעור מעורב עד שמן הנוטה לפצעונים. הגרגירים מייצרים פילינג עדין ויעיל לעור הפנים להסרת תאים מתים וחידוש תאי העור. גרגירי הפילינג משאירים על העור שכבת חוחובה שמעדנת, מרגיעה ומרככת אותו. הניקוי העמוק של עור הפנים, הסרת עודף השומנים וטיהור הנקבוביות – אינם מייבשים את העור, לא מגרים אותו ולא פוגעים בשכבת ההגנה הטבעית שלו. באריזה 150 מ"ל והמחיר: 79.90 שקלים.

להשיג ברשתות ה"פארם", בבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ ובאתר "דוקטור עור".

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.