הכירו את טחינה "טורקיז" – טחינה גולמית פרימיום חדשה

לפני הטעם המאוד איכותי, אני חייבת להעניק את הציון הסופר-סופר גבוה למרקם של טחינה "טורקיז" הגולמית. אנחנו אוהבים טחינה גולמית ומעדיפים אותה על פני טחינות רגילות. אני באופן אישי, אוהבת את הטעם הדחוס והרבה פעמים מוסיפה מעט דבש מעל הטוסט עם טחינה גולמית. עבור מי שמעדיף טחינה מדוללת יותר – אני מוסיפה לטחינה מעט מים, לימון, קצת שום כתוש. ההפתעה הגדולה בטחינה "טורקיז" הוא היותה בעלת מרקם קרמי, אחיד, לא כבד אך גם לא נוזלי וגם הגוון בהיר יותר. האחידות והעדינות שלה בפרוש מציבות אותה כמתחרה רצינית בקטגוריית טחינות הפרימיום.

אגב, ההתלהבות המלאה מהטעם המיוחד והמאוד מזמין של טחינה "טורקיז" החדשה, נרשמה לא רק אצלי בית. גם במבחן טעימה שביצע מכון המחקר "נתיב יועצים" בקרב כ- 200 נדגמים בטעימה עיוורת – "טחינה טורקיז" ניצחה 3 מותגי פרמיום מתחרים.

זו טחינה ים תיכונית בשיטת יצור מסורתית ומשווקת בשתי אריזות (הגודל והמחיר זהים), שתיהן 100% טחינה גולמית איכותית: האחת – טחינה גולמית איכותית רגילה, והשנייה – טחינה גולמית איכותית משומשום מלא. באופן אישי, אני מעדיפה את השומשום המלא אם כי גם הטחינה הרגילה של "טורקיז" מעולה ביותר.

למפעל הישראלי שבו מיוצרת טחינה "טורקיז" יש יכולת לייצר כ- 4 טון טחינה גולמית מידי שעה והוא נחשב לאחד ממפעלי הטחינה הגדולים בעולם. הטחינה מיוצרת בקווי ייצור מהמתקדמים בעולם, בעל תקני האיכות FSSC ו- GMP 2200. במפעל מועסקים כ-240 עובדים ומחזור מכירותיו נאמד בכ-210 מיליון שקלים בשנה.

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "טחינה טורקיז": "לאור הצריכה הגוברת של טחינה בישראל, שהינה חלק ממגמה עולמית ומהפכנית של בריאות, ביקשנו להביא טחינה פרימיום חדשה, בטעם ובמרקם שטרם נראה כמותו. תוצאות מבחן הטעימה מצביעות על שינוי צפוי במדפי הטחינה ואין לנו ספק שהצרכן יטעם ויבחר בטחינה טורקיז".

לאריזת טחינת "טורקיז" החדשה עיצוב ים-תיכוני אותנטי והשקתה מלווה בקמפיין שילוט חוצות בפריסה ארצית, תחת הסלוגן: טחינה ים תיכונית אמיתית וכן במבצע מיוחד נושא פרסים, בהם טיסה ליוון וחופשה זוגית באיי יוון. -כדאי מאוד להיכנס לדף הפייסבוק ולהירשם. ההגרלה תתקיים במיום 31.12.21.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

באריזה 500 גרם והמחיר: כ-12 שקל בתקופת ההשקה ולאחריה המחיר המלא – כ-14 שקל.

להשיג בכל רשתות השיווק (למעט רשת רמי לוי שיווק השקמה.)

למידע נוסף בפייסבוק: www.facebook.com/106648778285591

ובאינסטגרם: www.instagram.com/turkiz_tahini

צילום: ברוך נאה, סטראטג'יק דיזיין, יעל האן (ארוחה)

סגור לתגובות.