ל"מעדני יחיעם" סדרת נקניקיות עוף במתכון משופר

חזרנו לשגרה וכולנו מקווים שתהיה מבורכת. זה אומר גם חזרה לסדר יום מאורגן וארוחות מסודרות. נקניקיות העוף החדשות של "מעדני יחיעם", יצרנית הנקניקים והפסטרמות מקיבוץ יחיעם, עזורנה לנו להתמודד עם משימות הבית. ההצלחה שלהן מובטחת כי אלו הן הנקניקיות האהובות – אך במתכון הרבה יותר משופר. אצלנו, הן התקבלו בחיסול מהיר, כל כך טעימות, שלא נשאר מהן בצד לחימום נוסף. בתיאבון לכולכם.

הנקניקיות החדשות משווקות ב- 3 אריזות שונות: 400 גרם, 1.5 ק"ג ונקניקיות ביס באריזת 380 גרם. הנקניקיות החדשות ללא גלוטן, ללא סוכרים וללא תוספת מונוסודיום גלוטומט ומכילות 12% חלבון. לאחר ההתלהבות הראשונית, מיהרנו לרכוש אריזה של נקנקיות ביס – וההצלחה באירוח שמחה אותנו מאוד.

מכון המחקר "נתיב יועצים", שהוא מכון מחקר מקצועי למזון, ערך לנקניקיות החדשות מבחן טעם, בו הן הושוו לנקניקיות העוף המובילות בשוק ומצא כי הנקניקיות החדשות של "מעדני יחיעם" נמצאו עדיפות על פני נקניקיות המתחרה המוביל, בכלל הפרמטרים שנבחנו. לדברי חברת "נתיב יועצים", עורכת המחקר: "ציון ההתקבלות לנקניקיות יחיעם נמצא גבוה יותר באופן מובהק מציון ההתקבלות לנקניקיות המובילות המתחרות, הן בפרמטר הטעם והן בפרמטר המרקם. בניתוח מדד קושי/רכות הנקניקייה עולה כי קושי/רכות נקניקיית יחיעם הינה מאוזנת. כמו כן רמת העסיסיות של הנקניקייה טובה. במבחן ההעדפה נמצאה העדפה מובהקת לנקניקיות יחיעם אל מול המותג המתחרה".

לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של "מעדני יחיעם": "אנו רואים שהלקוחות הרבה יותר רגישים לטעמים ולמרקמים ולכן החלטנו לערוך שינוי במתכון, בטעם ובמרקם של המוצר. אנו שמחים על תוצאות המבחן ובטוחים שהקהל ירגיש ויאהב את השיפור".

המחיר המומלץ לצרכן: כ- 11.90 ש"ח לאריזת נקניקיות ביס 380 גרם וכן לאריזת 400 גרם; כ-26.90 ש"ח לאריזת 1.5 ק"ג.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות הראשית.

למידע נוסף אודות "מעדני יחיעם":

בפייסבוק: www.facebook.com/Maadaney.yehiam

באינסטגרם: www.instagram.com/yehiam_il

צילום: Sell360pro

סגור לתגובות.