הכירו את סדרת הטיפוח הקוסמטית: "קולגן +"

הסיבה שמוצרי הקוסמטיקה לטיפוח עור הפנים שלנו מכילים תוספי מזון המוכרים בנטילה בבליעה היא פשוטה: העור פחות זוכה בטוב שמגיע מהמזון כי עם העלייה בגיל, גם מערכת ההובלה בגוף פחות יעילה וגם את מה שמערכת העיכול כן מצליחה לספוג מהוויטמינים והמינרלים שבלענו – היא מוליכה לאברים היותר חשובים. העור, למרות שהוא האיבר הגדול ביותר – נחשב כ"פריפריה" ולכן אחרון בתור לקבל.

תוסף מזון שהפך לפופולרי מאוד בתקופה האחרונה ועשה במהירות את דרכו מתוסף בבליעה לתוסף בתוך קרמים לטיפוח עור הפנים הוא הקולגן. כאן אני באה להכיר לכן את הסדרה הקוסמטית "קולגן פלוס", שהיא סדרת טיפוח רחבה ומלאה, המצטרפת לתוספים בבליעה של היצרן. המרכיבים המובילים בה הם: קולגן בריכוז גבוה של 2.5%, עושר חומצה היאלורונית, שהיא מרכיב הלחות הטבעי של העור והיא תורמת למראהו המלא ומכאן שמעבר לרווחה ולחות – גם לנראות המלאות והמוצקות. המרכיב השלישי והמאוד חשוב הוא פפטידים מיוחדים פעילים, החודרים לעומק העור, שומרים על הקולגן שיש בעור, מונעים את ההרס שלו ומעודדים את בנייתו.

הזדקנות העור ומראהו העמום וחסר החיות, נובעים במידה רבה מהפרת האיזון שבין תהליכי הייצור וההרס של הקולגן, כאשר עם העלייה בגיל, יותר קולגן נהרס מאשר מיוצר חדש. הסיבה להופעת הקמטים היא החלשות והרס סיבי רקמת החיבור – הקולגן, שהיא רשת סיבים שמקנה לעור את חוזקו וצפיפותו ובין סיביה שזורים סיבי אלסטין המקנים לעור את גמישותו. הקולגן הוא חלבון שצורתו כחוט וחוטי הקולגן מתאגדים בליפוף לסיבים, היוצרים חבלים. הוא מהווה 70% ממשקל הדרמיס היבש ואחראי על עובי העור, גמישותו ומוצקותו. כשהסיבים הופכים לדקים ועדינים יותר – תאי העור פחות צפופים ודחוסים.

קהל היעד של סדרת "Collagen +" הוא נשים בגיל המעבר שכידוע, הביטוי הקוסמטי לו הוא פגיעה באיכות עור הפנים, הצוואר וכפות הידיים ובעיקר הופעה בולטת של קמטים, לאחר שקמטוטי היובש והצחוק הופכים לקמטים מעמיקים. הסדרה כוללת את כל מגוון המוצרים: סרום, קרם יום, קרם לילה, קרם עיניים, מסכה וסבון פנים נוזלי. לטיפוח עור הגוף: קרם גוף, קרם רגליים, קרם ידיים.

מהתנסותי הטובה, אני חייבת להודות שהם נותנים מענה איכותי לעורי הבוגר. הקרמים נספגים היטב וסבון הפנים מעולה, בלי להותיר תחושת יובש או מתיחות בעור. אני מעדיפה להשתמש בו רק פעם אחת ביום – בערב, ובבוקר מסתפקת בשטיפה במים. אם עורך שמנוני – ודאי תרגישי מאוד נוח עם סבון הפנים גם בבוקר. עכשיו, כשאנחנו בפתחו של ראש השנה ורוצים לאחל לעצמנו שנה טובה ומוצלחת – זה הזמן לפנק את עור הפנים והגוף עם סדרה קוסמטית איכותית ולשקמו מנזקי הקיץ והתקופה הקשה שלפניו. הסדרה מתאימה לכל סוגי העור ואני נוהגת כך: על עור פנים נקי, בבוקר וגם בערב, אני מניחה מהסרום המכיל רכיבים קוסמטיים המכוונים לתיקון סימני הגיל. בבוקר, אני מניחה באזור העיניים כמות קטנה מקרם העיניים ולאחר מכן מפזרת על עור הפנים את קרם הלחות ליום. חייבת להודות שהניחוח הרענן שלו מאוד מתאים לתחושת הערנות הנדרשת בבוקר. עושר החומצה ההיאלורונית מעניק עושר לחות שנספגת היטב לעור ומעניקת תחושת רוויה שנמשכת לאורך שעות ארוכות. בערב, אני מניחה במקומו את קרם הלילה, שמתאים גם לעור הצוואר ולכן חוסך רכישת קרם נוסף. כמו כן, בערב, אני מעדיפה כמות נדיבה יותר מאותו קרם עיניים.

פריט נוסף בסדרה הקוסמטית "קולגן פלוס" הוא מסכת פנים, שחשיבותה ונחיצותה בכך שהיא מספקת פעילות אינטנסיבית יותר מאשר קרם היום או הלילה. אני משתמשת במסכה רק פעם בשבוע ומעדיפה את שעות אחר הצהריים. אני מניחה שכבה נדיבה על עור פנים נקי למשך 10 דקות (שאותן אני מנצלת בתנוחת שכיבה רגועה על הגב, עם רגליים מוגבהות נשענות על הקיר) ואז שוטפת במים פושרים. גם לעור כפות הרגליים מגיע טיפול טיפוחי ובוודאי בסוף הקיץ, כשלעיתים הוא סדוק. בבוקר, אני מתעצלת למרוח עליהן אפילו טיפה של קרם ומותירה את המשימה הזו לשעות הלילה. כמות מתונה בהחלט מספיקה והיא מייפה את עור כפות הרגליים שלי ומותירה אותו בבוקר חלק הרבה יותר.

לא לשכוח שגם כפות הידיים דורשות קרם איכותי וכזה הוא קרם הידיים של "קולגן פלוס", ומספיקה כמות קטנה ממנו. עיסוי טוב שלה לתוך העור – יוצר במהירות תחושת רווחה ונינוחות. חשוב לדעת כי ההתבלות המוקדמת של העור בכפות הידיים נעוצה במבנהו. בניגוד לעור הפנים, בעור כפות הידיים חסרה שכבה עדינה של שרירים והשומן בה מועט. עם העלייה בגיל, חלה הידלדלות טבעית של שכבות השומן והקולגן (רקמת החיבור) התת-עורית ובאלסטין (סיבים אלסטיים) מופיעים קרעים. כתוצאה מכך, שכבת האפידרמיס (השכבה החיצונית של העור) הופכת לדקה יותר. בהיעדר "מילוי" ואחיזה תת-עורית, העור נראה רפוי, רופס ומקומט. גם המים והסבון לא מיטיבים, בלשון המעטה, ולכן קרם הידיים האיכותי של "קולגן פלוס" הוא בפרוש חובה – וגם מתנה שווה.

להשיג באתר החברה: www.collagenplus.co.il

שם גם ניתן לקבל מידע אודות המוצרים, מארזים איכותיים במחירים טובים וגם לגבי התוספים בבליעה

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.