ל"אחוה" ממרח טבעוני בטעם שוקולד – לכריכים ולאפייה

על הטוסט הדקיק שאני מרשה לעצמי, ליד הקפה של אחר-הצהריים, ניסיתי מעט מממרח השוקולד החדש של "אחוה" – והוא היה לי מאוד טעים וגם נוח למריחה, הודות למרקמו העדין והקטיפתי. הממרח החדש בטעם שוקולד מצטרף לסדרת הממרחים המתוקים מתוצרת חברת "אחוה", שהיא היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלווה, טחינה ודברי מאפה. הילדים יחגגו עליו מרוח על פרוסת לחם או כריך, ואנחנו נהנה ממנו כרכיב טעים ואיכותי באפיית עוגות ועוגיות. הוא מתאים לטבעונים ("ויגן פרנדלי") וגם בעל כשרות הבד"ץ.

למען האמת, אצלנו מאוד אוהבים את הממרחים המתוקים של "אחוה", בגלל ההיבט הבריאותי שלהם. שילוב ממש מזמין של מתוק – עם בריאותי כי הם מבוססי טחינה גולמית. הממרחים עשויים מטחינה מלאה, עשירים בסידן וברזל, ללא כולסטרול, דלים מאוד בנתרן, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל וללא שומן טרנס. ברשימה המכובדת של הממרחים המתוקים של "אחוה": 1) ממרח שומשום עם שוקולד, 2) ממרח שומשום עם שוקולד ללא תוספת סוכר, 3) ממרח שומשום עם סילאן, 4) ממרח שומשום עם דבש, 5) ממרח שומשום וקוקוס, 6) ממרח חלווה, שנחשב לממרח פופולארי האהוב במיוחד על הילדים.

הממרח החדש בטעם שוקולד משווק במחיר אטרקטיבי, כחלק ממדיניות המחירים המוזלת של החברה. לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת "אחוה": "אנו שמחים להביא גם במוצר זה, אל סל המוצרים שלנו במחיר המשתלם ביותר לצרכן, במיוחד בתקופה כלכלית מאתגרת זו".

המחיר: 6.90 שקל – 8.90 שקל לאריזת 400 גרם.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

להשיג בכל רשתות השיווק (למעט ברשת רמי לוי שיווק השקמה).

לפרטים נוספים, בעמוד "אחוה" בפייסבוק: www.facebook.com/achvafood

ובאינסטגרם: www.instagram.com/achvafood

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.