ל"OLIO" דאודורנטים וסבונים 100% טבעיים שנרקחים בעבודת יד

באיזה ריח אתן מעדיפות את הדאודורנט שלכן? לבנדר, פצ'ולי לבנדר, גרניום ילנג-ילנג, או בכלל ללא ריח. תוכלנה לבחור עם או בלי סודה לשתייה ואולי עם פחם פעיל וגם לבחור את האריזה: צנצנת או סטיק. הבסיס הוא שמן זית אורגני כתית מעולה ממטע הזיתים של המותג OLIO במושב חרות, שלא עברו ריסוס. ניסיתי מספר דאודורנטים וסבונים שלהם וחייבת לציין שהם מאוד מיוחדים ומרשימים. כולם נרקחים בעבודת יד ובמנות קטנות על מנת לשמור על טריות.

הכי התלהבתי מהדאודורנטים הקרמיים כי הם 100% טבעיים וגם טבעוניים. כולם נטולי גורמים הנתפסים כעלולים להזיק לנו, כמו ריחות סינטטיים, משמרים, פרופילן גליקול, אלכוהול, אלומיניום. משולבים בדאודורנטים רק חומרי גלם טובים, בריאים לעור ומזינים אותו. בין הרכיבים שנוספים על שמן הזית: חמאות שיאה וקוקוס שמזינות ומרככות את העור; שעווה צמחית של קנדלילה המעניקה לדאודורנט את המרקם שלו; קמח טפיוקה העוזר בספיגת הזיעה ושמנים אתריים.

כדאי לדעת כי סודה לשתייה עלולה לגרום לאנשים מסוימים לרגישות או תגובה אלרגית ודרך להתגבר עליה היא להשתמש בדאודורנט פחם פעיל. לרגישים במיוחד מומלץ דאודורנט פחם פעיל לעור רגיש ללא תוספת ריח. הוא מתאים לרגישים לאלכוהול, לסודה לשתייה ולריחות. לדברי החברה, הוא מתאים גם לנשים בהריון ומיניקות שמעדיפות שימוש בדאודורנט ללא תוספות של שמנים אתריים.

באופן אישי, מאוד התלהבתי מהדאודורנט באריזת סטיק בניחוח הנפלא של גרניום וילנג-ילנג ועם פחם פעיל וללא סודה לשתייה. כדאי להוסיף לגביו כי הוא מגיע במיכל קרטון ידידותי לסביבה, נוח לשימוש ומתכלה. גם מאוד אהבתי את הדאודורנט הקרמי בצנצנת בניחוח פצ'ולי לבנדר. מאוד היה חשוב לי ששניהם ללא סודה לשתייה ולכן היטיבו עם עור בתי השחי הרגיש שלי וגם העניקו לי תחושת רעננות וניחוח עדין ונעים למשך הרבה מאוד שעות.

עוד יתרון מאוד ברור עבורי בדאודורנטים של OLIO, בהשוואה לדאודורנטים רבים אחרים שהשתמשתי בהם, בכך שלא נגרמה לי כל אי נוחות לאחר הסרת השיער בית השחי. הם אינם שורפים ומכילים שמנים מזינים שמרגיעים את העור ואף עשויים להיטיב איתו עוד יותר.

הגיע הזמן לשאול אתכן: איך אתן בוחרות את הדאודורנט שלכן? לפי העדפה אישית מסוימת, הרגל, או פשוט אוספות מהמדף את מה שבמבצע. באתר של OLIO תוכלנה למצוא ולמלא שאלון אינטרנטי, שיכוון אתכן לדאודורנט הנכון עבורכן. אם תרצו, תוכלנה לרכשו דרך האתר, או לבקש דוגמית ללא תשלום או אריזה מוקטנת במחיר מאוד סימלי והיא נראית לי עדיפה. מכל מקום, הדוגמית והאריזה המוקטנת תשלחנה אליכם בדואר ללא דמי משלוח. בטוח, שבאופן מיידי, תתרשמנה מהכמות הקטנה שנדרשת לכל שימוש וממשך האחזקה על העור.

עוד דבר מעניין הוא כרטיסיית ניקובים של OLIO המעניקה דאודורנט עשירי במתנה.

בחנות האינטרנטית של המותג ניתן למצוא גם סבונים מוצקים, 100% טבעיים, אף הם עשויים בעבודת יד משמן הזית (אורגני, כתית מעולה) הגדל במטעי המשפחה, משמנים איכותיים נוספים שמעניקים לסבונים את מרקמם הנעים ותוספות טבעיות של צמחים ומינרלים מן האדמה. גם הסבונים מוכנים בכמויות קטנות ולצד סבונים קבועים שמכינים כל הזמן – במהלך השנה, מיוצר מגוון משתנה של סבונים נוספים.

חייבת להודות, שהבסיס של שמן זית טבעי בתוך סבון, מיטיב מאוד עם עור הגוף שלי, שבהחלט נוטה ליובש ובעיקר בימי החורף. שמתי לב, שלאחר שימוש בסבון של OLIO אני פחות זקוקה להנחה מיידית של קרם לחות עשיר לגוף, או מסתפקת בכמות קטנה מהרגיל אצלי. בין הסבונים המבוקשים, אזכיר את: סבון גרניום וילנג ילנג, סבון אובליפיחה בריח לימוני, סבון קמומיל וקלנדולה בריח לבנדר, סבון חימר ירוק בריח נענע ונרולי, סבון שמן זית וחלב עיזים, סבון חלב עיזים ודבש בריח למון גראס ועוד.

בהזדמנות זו אזכיר כי למותג יש גם מוצרי טיפוח לפנים וביניהם סדרת רימונים שמתאימה לעור פנים רגיל עד יבש, לעור עדין ולעור בוגר. פריט בולט בה הוא סרום רימונים 100% זרעי רימונים אורגני, להזנה ולשיקום עור בוגר. עושה רושם שזה בדיוק בשבילי.

כאמור, את מוצרי המותג ניתן לרכוש באתר שלו: www.oliosoap.co.il ובטלפון 054-9468096.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.