ל"סנו מדיק" אל-סבון היגייני לידיים בתוספת אלו-וורה

באופן אישי, יש לי נטייה לרחיצה מרובה של כפות הידיים במטבח והיא התעצמה בתקופה העכשווית של הקורונה. ההנחיות במדיה להקפיד על שטיפה תכופה של כפות הידיים כדי למנוע חשיפה לחיידקים, בעיקר לפני האכילה, שלא לדבר על מגע עם בעלי חיים, ביקור בשירותים ועוד. הבעיה שלי היא, שהעור שלי בוגר ועדין וגם כפות הידיים נוטות להתייבשות ולגירוי משימוש תכוף מים וסבון. את המענה הנכון, שגם מבטיח לי שמירה על ניקיון והיגיינה מרבית של כפות הידיים וגם מעניק להן את הלחות וההגנה, הכל כך נחוצות – מספק לי האל-סבון החדש של "סנו מדיק". באל-סבון משולבת נוסחה ייחודית לשמירה על היגיינת הידיים, ביחד עם העשרתו בתמציות צמחיות של אלו-וורה ותה ירוק, להענקת לחות והגנה לעור כפות הידיים.

כפי שציינתי, תחושת הלחות בכפות הידיים מאוד חשובה לעורי הבוגר ואני ממש מרגישה שהאלו-וורה באל-סבון של "סנו מדיק" עושה עבודה טובה. לאחר רחצת כפות הידיים, אני מרגישה את עורן נעים ורך וללא היובש, שאני רגילה אליו, בעיקר בעונה זו של השנה, כאשר האוויר החורפי היבש מייבש את העור וגם רחצת כפות הידיים במים חמים – לא תורמת ליופיו.

מבחינת היבטיו הבריאותיים, כדאי לדעת כי האל-סבון החדש של "סנו מדיק" נטול פרבנים, פתלטים, שמן מינרלי וסיליקונים – שכל אחד מהם ממש לא מיטיב עם עור הכפות הידיים, הנאלץ לעמוד בחשיפה חוזרת יומיומית למים וסבון.

באריזה 500 מ"ל והמחיר: 9.5 שקל – 10 שקל (לפי אתר זאפ)

להשיג ברשתות השיווק.

למידע נוסף היכנסו לאתר www.sano.co.il ולפייסבוק www.facebook.com/sano.co.il

שם גם תוכלו להינות מטיפים ומידע על מוצרים, שימוש נכון והדרכה בעולמות התוכן.

צילום: ישראל כהן

סגור לתגובות.