ל"סנו" מגבוני ניקוי לחדר האמבטיה וסבון אסלה כחול מבושם

כל דבר שיכול להקל עלי את עבודות הבית, בכל צורה, הוא ממש משמח וחשוב בימים האלה, כאשר כל מטלה מכבידה עוד יותר על תחושת המותשות הכללית. אשתף אתכם כי עזרה בניקוי קל ויעיל, שמעניק תחושה יומית נעימה בבית וגם ניחוח מרענן, מעניקים לי המוצרים החדשים של "סנו".

אני מאוד מרוצה מהמטליות הלחות לחדר האמבטיה והשירותים מסדרת "99.9%" של "סנו". בניגוב קל, הן מעניקות כל כך הרבה תועלות, שלגמרי מתמיה איך לא חשבו על זה קודם. המטליות נשלפות בקלות אחת-אחת ומתאימות לניקוי וחיטוי ברזים, כיורים, אמייל, שיש, קרמיקה, כלים סניטריים, מושב האסלה וכדומה ובאותה פעולה הן גם מחטאות מפני מגוון חיידקים כגון: ליסטריה, סלמונלה וא-קולי.

מעבר לניקוי המתבקש ולחיטוי המאוד הכרחי, מה שלי מאוד חשוב הוא קלות ונוחות הפעולה והמטליות האלה בפרוש עונות על הצורך הזה. הן מסירות ביעילות כתמי אבנית ושאריות סבון, מנקות ביסודיות ומבריקות בקלות את חדר האמבטיה והשירותים. בעזרתן, קל לי מאוד להעניק את תחושת ניקיון המבורכת.

במארז יש 3 חבילות, בכל אחת מהן 50 יחידות והמחיר: 19 שקל – 20 שקל (לפי אתר "פרייסס"). להשיג ברשתות השיווק.

עוד פריט ניקוי חדש מ"סנו" הוא סבון מוצק לאסלה, "סנובון". גם צובע את המים בצבע כחול מרענן וגם מעניק ריחניות עוצמתית. לבחירה שני ריחות: מגנוליה ונרולי או לוטוס וסחלב. כדאי לדעת שהריחות הפירחוניים האלה הם בפרוש ריענון בשדה הריחות לשירותים. חידוש משמח, כי הרי כולנו אוהבים דברים חדשים. כל זאת, מעבר לתועלות יעילות הנקיון של "סנובון" החדש, שמנקה ומבריק את האסלה, מונע הצטברות אבנית ומסייע בשמירה על היגיינה. השילוב של הניקיון והריחניות חשובים תמיד, אם כי בואו ונודה – אנחנו חרדים להם יותר, בתקופה זו, שבה אנחנו נמצאים הרבה שעות בבית.

באריזה 3 יחידות סבון ומחירה: 10 שקל – 12.90 שקל (לפי אתר "פריסס"). להשיג ברשתות השיווק.

בהזדמנות זו, אזכיר לכם כי כדאי מאוד לבקר באתר ובפייסבוק של "סנו" לקבלת טיפים ומידע על מוצרים ולהדרכה לגבי שימוש נכון:

www.sano.co.il

www.facebook.com/sano.co.il

צילום: טל אזולאי סטודיו (סנובון לאסלה), ישראל כהן (מטליות 99.9% לאמבטיה)

סגור לתגובות.