לחברת "אחוה" "ממרח שומשום וקוקוס" מבוסס טחינה גולמית

סוג של ממתק, שאני נוטה לחפש לליד הקפה של אחר הצהריים, הוא טוסט קלוי היטב ומעליו טחינה גולמית ודבש. כתחליף לשניים האלה, אני מאוד נהנית משני ממרחי שומשום של "אחוה": "שומשום עם דבש" ו"שומשום עם סילאן". ממש לאחרונה הכרתי טעם נוסף ומאוד מעניין וייחודי בקבוצה זו: "שומשום עם קוקוס", שלושתם מסדרת הממרחים המתוקים של "אחוה". אם אתם מחפשים את הכיוון של השוקולד, אז גם אותו יש ל"אחוה": "ממרח שומשום עם שוקולד" ללא תוספת סוכר. כל הממרחים האלה עשויים מטחינה מלאה, עשירים בסידן וברזל, ללא כולסטרול, דלים מאוד בנתרן, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל וללא שומן טרנס.

היתרון ב"ממרח שומשום וקוקוס" של חברת "אחוה", היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה, מעבר להיותו טעם חדש ומגוון – בכך שמכיל 32% קוקוס ו-27% טחינה גולמית והודות לקוקוס הוא מהווה מקור טוב לסיבים תזונתיים. הממרח ללא שומן דקלים או סויה, דל מאוד בנתרן, אינו מכיל צבעי מאכל ומתאים לטבעונים. ממרח שומשום וקוקוס טעים להפליא, בטעם עשיר ומרענן של קוקוס במתיקות מאוזנת, נפלא למריחה על פרוסת לחם, שימוש בכריכים וכן לאפייה.

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת "אחוה": "כחלק מהעלייה במודעות לאורח חיים בריא ותזונה נכונה, הבנו כי הצרכן מבקש לצרוך ממרחים בריאים יותר, על פני ממרחים עתירי סוכר, המכילים שמן דקלים וסויה. לפני מספר שנים השקנו סדרת ממרחים מתוקים מבוססי טחינה גולמית, כשבכל פעם הצטרף טעם חדש לסדרה. טעם הקוקוס החדש הוא ייחודי, זוהי הפעם הראשונה שנעשה שימוש בקוקוס בצורה של ממרח עם טחינה גולמית והטעם המעולה שלו פשוט מנצח".

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

באריזה 400 גרם והמחיר: 8 – 10 שקל.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות.

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.