ל"חוחובה חצרים" ול"קלרינס" פילינגים מעולים לעור פני הבוגר והרגיש

את ה"אשמה" במראה העמום של גוון עור הפנים יש לתלות במצבורים של תאי עור מתים, שנרבדו על-פני השכבה החיצונית של העור, ואינם נושרים מעצמם, למרות שהיו צריכים לעשות זאת מזמן. זהו עוד אחד מסימני העלייה בגיל ואנחנו מנסות לעזור על-ידי האצת נשירתם, בתהליך של פילינג. פילינג מכאני, שמסיר את התאים המתים בגלל תנועות השפשוף עם מוצר המכיל גרגרים – מותיר תחושה ברורה של רעננות וניקיון, אבל בדרך-כלל, פחות מומלץ לבעלות עור עדין מאוד ולא למי שסובלות מקופרוזים (נימי דם אדומים בולטים). אני דווקא אימצתי בחום שני מוצרי פילינג גרגרים – של "קלרינס" ושל "חוחובה חצרים" – ושניהם ממש אהובים על-ידי עור פני הבוגר והרגיש. הם מעניקים לו תחושת ניקיון ונינוחות וגם מראה רענן יותר.

חשוב מאוד להבין כי פילינג אינו המקבילה של ניקוי עור הפנים. הניקוי עם סבון (לסוגיו השונים) ומים, קפדני ככל שיהיה, רק מנקה את השמנוניות העודפת, הלכלוך ושאריות איפור מעל פני שטח העור. להשלת התאים המתים המיותרים יש צורך בחומרי פילינג, שמקלפים אותם מעל פני העור. הסרתם חושפת תאי עור צעירים ורעננים, בגוון מחמיא היוצר מראה עור חיוני יותר. התאים הצעירים סופחים טוב יותר את תכשירי הטיפוח שאנחנו מורחות ושלמעשה די מתקשים לחדור פנימה מבעד למרבץ התאים המתים.

לאחר תקופה ארוכה בה לא יכולתי להיפרד מהמקציף-פילינג של "קלרינס" – "Gentle Exfoliating Cleanser" מסדרת "One-Step" – הצטרף אליו זה של "חוחובה חצרים: "פילינג פנים חוחובה". זה של "קלרינס" משלב פעולת סבון מקציף וגרגירים עדינים לניקוי בשלב אחד ומתאים לכל סוגי העור. בין מרכיביו הפעילים: תמצית מהצמח מורינגה – שמפחיתה את השפעות זיהום האוויר, מטהרת את העור ומשיבה לו הזוהר הטבעי; תמצית תפוז – שמרעננת, מייצבת וממריצה; מיקרו כדוריות סילקה וצלולוזה – שמסירות תאי עור מתים ומחדשות את מראה פני העור. במקלחת, על עור פנים לח, אני מניחה כמות קטנה על קצות האצבעות, מעסה בתנועות סיבוביות ושוטפת ביסודיות.

אשתף אתכן, כי כשהתחלתי עם פילינג הגרגרים לפנים של "חוחובה חצרים" – הוא קפץ להיות העדפתי הראשונה. הוא מבוסס על שמן חוחובה של קיבוץ חצרים שבנגב, המופק מגרעין צמח החוחובה והינו 100% טהור. גרעיני החוחובה עוברים תהליך של מיצוי השמן בכבישה קרה וזה תהליך השומר על תכונותיו הייחודיות של השמן. היתרון הקוסמטי המאוד ברור של שמן חוחובה נובע מהזהות בהרכבו המולקולרי (כמעט ב-100%) ל"סבום", שהינו שכבת ההגנה הראשונה של העור. תכונה מולקולרית זו מעניקה לשמן את ההתאמה הגבוהה ביותר לעור האדם. נראה שזו הסיבה לכך של "פילינג פנים חוחובה" כך כל נעים על עור הפני הבוגר והרגיש, בעיקר בתקופה זו של המציאות העכשווית שלגמרי לא קלה ונותנת אותותיה בעור הפנים.

הגרגרים ב"פילינג פנים חוחובה" מאוד עדינים ולכן בהחלט מתאימים לעור בוגר ורגיש ובכלל מתאימים לכל סוגי העור. אציין עוד כי ל"חוחובה חצרים" גם פילינג לגוף "פילינג גוף חוחובה" עם גרגרים מאסיביים יותר, שמכוונים להסיר ביעילות תאי עור מתים גם מאזורי המרפקים, הברכיים וכפות הידיים. אזורי המרפקים והברכיים נוטים להצמיח עור קשה וכהה יותר, שמקנה מראה מלוכלך. מומלץ לבצע פילינג ולאחריו לחצות לימון ולשפשף את העור עם צידו הפנימי, כדרך להבהיר את הכהויות. לאחר הפילינג לעור הגוף, כדאי למרוח קרם גוף, שייספג היטב על-ידי תאי העור הנמרצים, שנחשפו בתהליך הפילינג וכך גם לגבי כפות הידיים. לאחר טיפול הפילינג לכפות הידיים עם פילינג הגוף של "חוחובה חצרים", תוך הקפדה על האזורים שבין האצבעות – יש לשטוף היטב במים ולמרוח קרם הזנה עשיר, מכל סוג שיש בבית. להעצמת תוצאות הטיפול, מאוד תעזורנה כפפות כותנה או גרבי כותנה למשך כל הלילה ואפילו ניילון נצמד למשך 30 דקות.

את מוצרי "קלרינס" ניתן להשיג ברשת "סופר פארם".

את מוצרי "חוחובה חצרים" ניתן להשיג באתר המותג.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.