ל"סנו מקסימה" קפסולות חדשות לכביסה, מרוכזות ומסירות כתמים

חייבת להודות שכבר אחרי מכונת הכביסה הראשונה – הכבסים יצאו יותר רעננים, כאילו נקיים יותר, למרות שמתוך הרגל לא הרגשתי בבעיה מיוחדת קודם לכן. בפעם השנייה, כבר בדקתי קפסולה על כביסה מוכתמת מעט ובהחלט, היא עשתה עבודה מצויינת וההטבה נראתה בבירור. אלו הן הקפסולת החדשות לכביסה של "סנו מקסימה". קפסולות מרוכזות, מסירות כתמים ומעניקות לכביסה אווירה מרעננות.

"סנו מקסימה" הוא מותג הכביסה מס' 1 בישראל, ולאחרונה השיק קפסולות חדשות ומרוכזות לכביסה, המסירות כתמים ביעילות ומרעננות את הכביסה לאורך זמן. בסדרה שני ניחוחות לבחירה, המאופיינים בצבע תואם: קפסולות מקסימה לכביסה בצבע וורוד, בניחוח פרחוני Floral Burst ("פלורל בורסט") קפסולות מקסימה לכביסה בצבע ירוק, בניחוח רענן Fresh Breeze ("פרש בריז"). את הקפסולה מכניסים לתוך התוף הריק של מכונת הכביסה, מעל מניחים את הבגדים ומפעילים.

כל קפסולה מחולקת לשני תאים נפרדים: בתא אחד חומרים פעילים ואנזימים החודרים לעומק הסיב ומסירים לכלוך וכתמים (צבע לבן) ובתא השני בושם מיוחד שפותח בטכנולוגית שחרור איטי והוא מרענן את האריג לאורך זמן (צבע ירוק או ורוד, לפי האריזה שבוחרים). מעטפת הקפסולה מתמוססת במגע עם המים בתהליך הכביסה ומרכיבי הקפסולה משתחררים ומתחילים בפעולה כפולה ועוצמתית של ניקיון יסודי ורעננות לאורך זמן.

באופן אישי, אני חייבת להודות כי השימוש בקפסולות "סנו מקסימה" קל ונוח ומאפשר מינון מדויק של חומרים ותוצאות אופטימליות בכל כביסה ללא צורך במדידה או מזיגה ולא בהשרייה מוקדמת. באריזה יש 40 קפסולות, היא לא כבדה ואפשר בקלות להכניסה לארון השירות במרפסת המטבח, בלי שתתפוס מקום על הרצפה.

להשיג ברשתות השיווק.המחיר: 39.90 שקל (לפי אתר "זאפ")

כדאי לדעת כי טיפים ומידע על מוצרי החברה: שימוש נכון ויעיל והדרכה בעולמות התוכן, ניתן למצוא באתר חברת "סנו" www.sano.co.il ובפייסבוק www.facebook.com/sano.co.il

צילום: טל אזולאי סטודיו

סגור לתגובות.