חדשים ב"סנו סושי": צלחות וקעריות מקנה סוכר טבעי, מפות שולחן מניילון שקוף ושקיות אשפה ענקיות עם ידיות

להגיד את האמת: גם אנחנו התרגלנו להשתמש בכלים חד-פעמיים, בעיקר כשמגיעים אורחים ואנחנו רוצים להיחלץ מהפעלה בלתי פוסקת של המדיח, לאחר מכן. חברה הסבירה לי את ההיבט האישי שלה לכלים החד-פעמיים – והאמת מאוד מעשי: יש לה בארון מקום לסט כלים מלא לשישה סועדים ואם מדובר ביותר – היא לא יכולה להחזיק ביומיום סט לשנים-עשר סועדים ולכן הפתרון שלה הוא כלים חד-פעמיים, אבל יפים.

בהחלט כך הן הצלחות והקעריות החדשות של "סנו סושי" בעלות עיטורים עדינים ויתרון ייחודי מאוד ברור: הן עשויות מקנה סוכר טבעי ולא מפלסטיק. כלי האוכל מקנה הסוכר הטבעי מתכלים ושומרים על איכות הסביבה וכן מאושרים למגע במזון. בפרוש אירוח אסתטי, יוקרתי ופשוט מושלם.

בסדרה צלחות בגדלים שונים למנה ראשונה, מנת ביניים ומנה עיקרית וכן מרקייה וסלטייה אובאלית. הכלים מגיעים ב-5 גדלים שונים: סט צלחות ענקיות XL; סט צלחות גדולות L; סט צלחות קטנות M; סט צלוחיות אובאליות לסלטים וסט קעריות למרק או לקינוחים

בכל אריזה יש 25 יחידות והמחיר (לפי אתר "זאפ") בהתאם לגודל: 7.90 שקל – 16.90 שקל.
מאושר לפסח ע"י הבד"ץ העדה החרדית ירושלים. להשיג בכל רשתות השיווק.

עוד פריט חדש ב"סנו סושי", שמקל מאוד על האירוח, הן מפות ניילון שקופות. מבחינתי, הן דרך מעולה להגן על מפת השולחן היפה שנפרשת מתחת. כך גם אפשר לראות את המפה היפה והחגיגית וגם להימנע מפגיעה בה ומהכתמתה. זו גם דרך נהדרת לפנות בקלות ובמהירות את השאריות, המפיות והפירורים.

יתרון מאוד ברור במפות השקופות של "סנו סושי" בכך שהן מגיעות מגולגלות בתוך אריזה כך שקל לשלוף מהן אחת-אחת, ללא צורך בחיתוך. הן עשויות ניילון עבה ואיכותי ומאפשרות הגנה ושמירה על הניקיון בסביבת העבודה.

כדאי גם לדעת כי לכל אריזה מצורפת מתנה: יחידת ראנר ניילון מעוצב לקבלת שולחן חגיגי ומהודר.

באריזה 10 מפות בגודל 2.40 X 1.35 מטר והמחיר: 14.90 שקל – 16.90 שקל (לפי אתר "זאפ").

מאושר לפסח ע"י הבד"ץ העדה החרדית. להשיג בכל רשתות השיווק.

החידוש הנוסף של "סנו סושי" שאזכיר הפעם, הוא שקיות אשפה עמידות וגדולות במיוחד. שקיות עבות, אטומות וחזקות עם ידיות לאחיזה וקשירה נוחה של השקית. פתרון הכרחי לפחים ענקיים שגם מבטיח ששקית האשפה לא תיקרע חלילה בדרך לחדר הזבל של הבניין. ממש פריט חובה באריזה נוחה.
בכל אריזה יש 25 יחידות, הנשלפות ללא תלישה. רוחב שקית מקופלת 46 ס"מ ובפתיחה מלאה רוחבה 75 ס"מ, גובה השקית כולל ידיות 90 ס"מ. בפרוש נחוצות שקיות האשפה העבות, עמידות וגדולות במיוחד בגודל 90X75 ס"מ.

המחיר: 19.80 שקל – 21.90 שקל (לפי אתר "זאפ"). להשיג בכל רשתות השיווק.

טוב לדעת כי חברת "סנו" התחדשה באתר ובו טיפים ומידע על מוצרים, שימוש נכון והדרכה בעולמות התוכן. למידע נוסף היכנסו לאתר סנו – www.sano.co.il ; ולפייסבוק: www.facebook.com/sano.co.il

צילום: טל אזולאי סטודיו

סגור לתגובות.