"לי-בר-אפ" קוקטייל צמחי של "Neta רוקחות מהטבע" לניקוי מבפנים

למראה עור

פנים צח ורענן, מבחינת ההיבט של הרפואה הטבעית, יש קשר הדוק ל"ניקיון" של הדם, שמביא אליו בנוסף לחומרי מזון וחמצן, גם את מה ש"יש בתוכו" ואמור לאסוף ולפנות מהעור חומרי פסולת, שהצטברו בו. בדרך-כלל, שורש ההבנה הוא בבעיית הצטברות גודש של פסולת בכבד. הכבד הוא האיבר העיקרי שמתפקד כ"מחסן שימור פסולת בגוף" ואליו מגיעים ובו מצטברים רעלנים ושאריות תרופות, שהגוף לא מצליח לפנות מתוכו החוצה ו"לא טוב" שהם ימשיכו לנוע בזרם הדם וישקעו חלילה באברי גוף שונים. מתח ולחץ נפשי מוסיפים לחולשתו ופוגעים בפעילותו.

היבט מאוד מוכר ברפואה הטבעית של "גודש רעלנים בכבד" הוא בתופעת העייפות וחוסר הוויטאלית ומכאן הגישה של "דרנאג' " – ניקוז רעלנים מהכבד. צמח תבלין, שמאוד מקובל למטרה זו בשנים האחרונות הוא הכורכום. לפניו, החזיק בכתר שורש צמח הדנדליון – שן הארי. אלא שיש עוד רבים אחרים שעושים את הפעולה. מה דעתכם, במקום מרכיב טבעי אחד להעדיף קוקטייל של צמחים שפועלים למטרה זו. הכוונה אינה להגברת הכמות שנוטלים, אלא לחלוקת הכמות המומלצת בין מספר מרכיבי הקוקטייל, שהיתרון בו, כמו בפורמולה של צמחי מרפא, הוא חיזוק הפעולה המשותפת וצמצום תופעות הלוואי שעלולות להיות למרכיב בודד, אם לוקחים אותו בכמות גדולה מדי.

מכאן הרעיון של חברת "Neta- רוקחות מהטבע", המתמחה בתוספי תזונה ובמוצרי דרמו-קוסמטיקה על בסיס צמחי מרפא, לפתח את "לי-בר-אפ" ("LEE-VER-UP"). זו פורמולה שמכילה קוקטייל תמציות של צמחי מרפא, שעל פי הרפואה הטבעית והמסורתית, מסייעים לרענון הגוף ולהמרצת תהליכי ניקויו מפסולת ורעלים. ביניהם: שן ארי, גדילן מצוי, ארטישוק, קלנדולה, כורכום, ליקוריץ (שוש קירח) וזנגביל (ג'ינג'ר). צריך לקחת בחשבון כי התהליך לוקח זמן ובמקביל ובהמשך לטיפול ולחיזוק במערכת ניקוי הרעלים בגוף, יש להתייחס גם לגורמים לה, ביניהם: לחץ ומתח נפשי, אכילת מזון לא בריא, נטילת תרופות באופן קבוע ועוד.

הנטורופתית של "Neta", דיאנה ספירין, מדגישה כי: "במהלך תקופת הרענון והניקוי, חשוב לשמור על צריכת מים ו/או תה ירוק בכמות מספקת (1.5- 2 ליטר ליום). כמו כן, מומלץ להגביר צריכה של ירקות ירוקים, ולשלב בארוחות אורז ושעועית מאש. בתום תקופת הניקוי, ניתן להחזיר לתפריט סוגי אוכל שונים, תוך הקשבה לגוף. בהחלט ייתכן שתגלו שכעת הגוף שלכם מעדיף דברים אחרים, וכדאי להקשיב לו".

התכשיר בעל תו תקן GMP. מיוצר בישראל.

כשר: בד"ץ מהדרין הרב רובין.

מחיר מומלץ: 176 שקל למארז של 3 בקבוקים (150 מ"ל) ; 129 שקל לאריזה של 90 כמוסות.

להשיג בבתי טבע, בתי מרקחת פרטיים ובאתר www.netapharm.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.