"סנו אוקסיג'ן Power" מעולה להסרת כתמים קשים במיוחד

אל תגידו לי שזה לא לעניין, ברגע שאגלה לכם שהשימוש הראשון שעשיתי עם כף אבקת "סנו אוקסיג'ן Power" להסרת כתמים קשים במיוחד – היה ניקוי סיר בישול איכותי שדי נשרף לאחר בישול לא זהיר של אורז. הכנסתי כף אבקה לסיר, הוספתי מים, הרתחתי פעמיים – והסיר "כמו חדש". ברור שההמשך היה בשימוש הייעודי של המוצר.

הכנסתי למכונת הכביסה חולצות טי-שירט ומגבות מטבח שחטפו כתמים ולכן כמעט לא השתמשתי בהן, הוספתי את "סנו אוקסיג'ן Power" כתוסף כביסה – והסרת הכתמים בהחלט הייתה לשביעות רצוני וחשוב מאוד: בלי הרבה מאמץ מצידי. התנסות שבהחלט מבטיחה שימוש יעיל בכביסת בגדי קיץ לאחר טיפטופי גלידה.

מסיר הכתמים "סנו אוקסיג'ן Power" מתאים גם לכביסה לבנה וגם לכביסה צבעונית. הוא אנטי בקטריאלי, פועל ביעילות להסרת כתמים קשים במיוחד ומחזיר את הברק לכביסה. מתאים לשימוש כתוסף כביסה למכונת הכביסה, להשרייה טרום כביסה במכונה (כשעה) או לטיפול נקודתי בכתמים לפני הכביסה. עוד יתרון משמעותי עבורי הוא האריזה החדשה של 1.5 ק"ג, שקל להכניסה לארון חומרי הניקוי במרפסת המטבח ולהשתמש בה לפי הצורך.

אבקת "סנו אוקסיג'ן Power" מבוססת על טכנולוגיה חדשנית, המשלבת מנגנונים שונים לטיפול מושלם בכל סוגי הכתמים ולהסרתם מכביסה לבנה וצבעונית בזכות שילוב מנצח ועוצמתי של חמצן פעיל, ממיסי שומנים ואנזימים. החמצן הפעיל – מסיר כתמים עיקשים (כמו של כתמי עגבנייה, יין, סלק, גזר, דשא ועוד); ממיסי השומנים – לוכדים כתמים שמנוניים וממיסים אותם; האנזימים – פועלים לפירוק עמילנים וחלבונים דביקים וקשים להסרה (כמו של רטבים לסלטים, מעדני חלב, גלידות, דייסות ועוד).

להשיג ברשתות השיווק.

המחיר: 25.90 שקל – 29.90 שקל (לפי אתר "זאפ").

בהזדמנות זו אזכיר כי לחברת "סנו" אתר המספק טיפים ומידע על מוצרים, שימוש נכון והדרכה בעולמות התוכן. למידע נוסף היכנסו לאתר www.sano.co.il ולפייסבוק www.facebook.com/sano.co.il

צילום: טל אזולאי סטודיו

סגור לתגובות.