ל"EcoLove" מסכות טיפוח לשיער מתמציות פירות וירקות אורגניים

התלבטתי, האם לבחור להתנסות במסכה לשיער יבש ורגיל או בזו לשיער צבוע ויבש מאוד. מה השאלה? מניסיוני, הרבה מהמוצרים המיועדים לשיער צבוע מכילים רכיבים לשמירה על הצבע וברור שזה בא על חשבון משהו אחר. ההעדפה האישית שלי היא הענקת רכות לשיערי ובדרך-כלל, אני מוצאת שמסכת לחות/הזנה לשיער יבש – מעניקה לשערי הצבוע רכות רבה יותר מאשר מסכה מקבילה ייעודית לשיער צבוע.

עוד הרגל וותיק שלי: אני מעדיפה להשתמש במסכה לאחר כל חפיפה, במקום קונדישינר, כי מניסיוני היא מספקת יותר לחות ורכות. מעידה על עצמי שאין לי סבלנות להמתין את פרק הזמן הנדרש לפעילות מלאה של המסכה ולכן שוטפת אותה כאילו הייתה קונדישינר. כך אני, אכן, מפסידה תועלות מסויימות של המסכה – אך בהשוואה לקונדישינר, שערי הצבוע והיבש זוכה להרבה יותר לחות ורכות.

למרות כל מה שרשמתי, הפעם החלטתי ללכת כן על מסכה שמכוונת גם לשיער צבוע, שבינינו נוטה בברור להיות יבש, וזוהי "המסכה הסגולה" החדשה של "" EcoLove, שמכוונת להעניק לשיער ויטמינים ומינרלים חיוניים מפירות אורגניים. היא לא באמת סגולה, אלא בצבע לבן יפה ואילו הסגול שייך לאריזתה החיצונית, המעידה כי בין השאר היא מכילה תמציות מפירות סגולים: ענבים ואוכמניות ומהצמח לבנדר בעל פריחה סגולה, לצד רכיבים טבעיים נוספים.

חייבת להודות שמאוד התרשמתי מפעילות המסכה ולפני כן, מהריח הנהדר שלה, שמעצים את תחושת הפינוק. נדרש להניחה על השיער, לאחר החפיפה, רק למשך 2 – 3 דקות ובפרק הזמן הקצר הזה, אני בפרוש יכולה לעמוד, אפילו יותר מאשר 2 – 3 פעמים בשבוע, כפי שמומלץ על גבי האריזה. התוצאה מעולה ומרשימה מה שעושה את הרכישה למאוד כדאית, בגלל המחיר המאוד נוח. בפרוש, השיער שלי זכה ברכות וקלות בסירוק וזה מאוד משמעותי עכשיו, כשאני כ-10 ימים לפני צביעה חוזרת ובמצב כזה, השיער שלי מאוד יבש ולא נעים למגע.

זו אחת מבין 3 המסכות החדשות של המותג הישראלי "אקו לאב", שנוסד בשנת 2011, ומתמחה בפיתוח ושיווק מוצרים מהטבע לטיפוח הגוף והשיער. שילוב בין אהבה לטבע וחוויית רחצה מפנקת. כל 3 המסכות עשויות מתמציות של פירות וירקות אורגניים, ללא SLS, פארבנים, פטרוכימיקלים או רכיבים מן החי. בפורמולה שלהן משולבים שמנים איכותיים, תמציות צמחים טבעיות מצמחים, שמן זית אורגני, אלוורה אורגנית, חמאת שיאה ומים ומלחים מים המלח המועשרים ב-26 מינרלים – שמסייעים לשיקום וטיפוח השיער. המסכות מאושרות Vegan Friendly ולא נוסו על בעלי חיים. המוצרים מיוצרים בישראל, לתמיכה ולעידוד התעשייה והתעסוקה המקומית. המותג משווק ע"י חברת "אורגניקזון בע"מ".

נכיר את 3 המסכות הטבעיות:

מסכה טבעית לשיער צבוע ויבש מאוד – "המסכה הסגולה" כי מכילה פירות אורגניים סגולים: תמציות של אוכמניות, ענבים ולבנדר אורגניים. לצידם, חמאת שיאה, שמן ארגן מרוקאי, שמן חוחובה, שמן שקדים, אלוורה, קלנדולה, תמציות של תה ירוק וקמומיל ומים ומלחים מים המלח המועשרים ב-26 מינרלים.

מסכה טבעית לשיער רגיל עד יבש – "המסכה הכתומה" כי מכילה תמצית ירקות אורגניים כתומים: גזר, דלעת ובטטה. לצידם, חמאת שיאה, שמן ארגן, אלוורה ומים ומלחים מים המלח המועשרים ב-26 מינרלים.

מסכה טבעית ללא מלחים, לטיפול אינטנסיבי ולשיער לאחר החלקה: המסכה מכילה שמן מקדמיה, חמאת שיאה, שמן ארגן מרוקאי, שמן קוקוס, שמן זית, שמן חוחובה, אלוורה, קלנדולה וקמומיל.

כל מסכה מגיעה באריזת 350 גרם והמחיר: 39.90 שקל למסכה הסגולה והכתומה ; 44.90 שקל למסכה נטולת המלחים.

להשיג: ברשתות הטבע – ניצת הדובדבן, שופרסל גרין, אניס וטבע קסטל, טיב טעם; בבתי טבע, בבתי מרקחת נבחרים ובאתר "בשבילנו" www.b-shvilenu.co.il

קישורים:

www.instagram.com/ecolove_official

www.facebook.com/ecoLove.international

צילום: יח"צ (חברת אורגניק זון)

סגור לתגובות.