"אקטיב קרם" טיפולי טבעי מ-21 צמחי מרפא ומינרלים

מאוד קשה להתמיד ולמרוח, כאשר ההצלחה המפתיעה מגיעה במיידית – "צרה" של מתלוננים. זו האמת: עם המריחה הראשונה של "אקטיב קרם" מבית "PsoEasy" על היובש שמסביב לפה של בן משפחה – היובש נעלם לגמרי. זו תופעה מוכרת לו בימי החורף, כשהרוח הקרה מעצימה נטייה טבעית ליובש. הטיפול הדי רגיל הוא וואזלין רפואי ("פראפין לבן" מבית מרקחת). עוזר, אבל חוזר והבעיה היא מראה שמנוני ולא נעים. כמות קטנה של "אקטיב קרם" – חיסלה את הבעיה. נמרח בקלות, נספג נפלא – ומועיל ברמות.

לדברי החברה, הקרם מיועד לשפשפות (גם בקו החזייה), אלרגיות (גם עונתיות), ער אדמומי ומגורה, צריבות שמש, פסוריאזיס, אסטמה של העור וכדומה. יתרונו הברור בכך שאינו מכתים את הבגד! חזרנו לשימוש יותר עקבי בקרם על המרפקים היבשים עד סדקים ופצע – גם זו תופעה אישית מוכרת בחילופי העונות. הטיפול המקובל שלנו בה הוא משחות עור רפואיות והפעם החלטנו לנסות את "אקטיב קרם" – והתוצאה הוכיחה לנו שנמשיך להיות נאמנים לו. בפעמים הראשונות מרחנו בלילה כמות נדיבה ועטפנו עם פלסטר רחב ובהמשך, רק עיסוי קל לפני השינה ובבוקר. חייבת להודות שזהו קרם מעולה עם רכיבים איכותיים ועשירים, מרוכז מאד וחסכוני. פיתוח ישראלי, שמסייע בטיפול בבעיות עור באמצעים טבעיים בלבד ומאושר משרד הבריאות גם לעור הרגיש ביותר (ובהריון)!

חייבת להדגיש כי כמות קטנה של הקרם בהחלט מספיקה וכי הוא חסכוני במיוחד ונספג במלואו. "אקטיב קרם" (Active Cream) מבית המותג "PsoEasy", שמתמחה בפיתוח מענה טבעי למגוון בעיות עור נפוצות הוא קרם מרוכז במיוחד וחסכוני עם מיצוי של 40% רכיבים פעילים טבעיים מצמחי מרפא, שמנים טבעיים ומינרלים. ביניהם, שילוב סינרגטי של 21 צמחי מרפא, שמנים אתריים ומינרלים מים המלח, בנוסחה ייחודית ומאוזנת.

בין הרכיבים הצמחיים, האחראים על הפעולה המבורכת של "אקטיב קרם" על העור ה"עצוב והכועס", שמבטא את עצמו בגירוי, גרד ונראות לא אסתטית:

שמן שקדים מתוקים, שמן זרעי ענבים ושמן דקל אפריקני – מסייעים בריכוך העור, באיחוי סדקים ופציעות וגם מספקים הגנה מפני נזקי הסביבה, שמאוד קל להם להזיק לעור שכבר פגוע ולכן חלש יותר בכושר ההגנה שלו.

תמציות צמחי כוכבית, קמומיל (בבונג) וקלנדולה (ציפורן חתול) – מסייעים בהרגעת האדמומיות וגירויי העור וסיוע בריפוי פצעים, גירויים וצריבות.

תמציות מהצמחים המהוניה, שורש הליקריץ, שמן עץ התה ו"דו שן משולש" – ידועים כבעלי תכונות אנטי- דלקתיות ואנטי-בקטריאליות כמו גם בעלי תכונות איחוי סדקים ושיקום העור. פועלים גם לעצירת דימום, עצירת הפרשות מהעור ושיפור יכולת ההחלמה של רקמות פגועות.

מיצוי אלוורה ומינרלים מים המלח – מעניקים לעור לחות ומסייעים לשיקומו והחלמתו המלאה.

שעוות דבש מלכות – משמשת כחומר גלם טבעי, המקשר בין סוגי השמנים השונים בהכנת משחות שומניות וקרמים טבעיים.

חמאת שיאה – נפלאה לעור הגוף. עשירה בנוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים חיוניים!

שמן זית – מוכר מימי קדם כמיטיב עם העור והשיער.

שמן רוזמרין – מקובל כצמח בעל תכונות מרפאות, שמשפר את זרימת הדם (ומאוד מקובל בתעשיית הקוסמטיקה כבעל תכונות לעיכוב הופעת סימני הגיל – אנטי-אייג'ינג).

אופן השימוש המומלץ ב"אקטיב קרם": יש לנקות את האזור, לייבש היטב ולעסות כמות קטנה על האזור הפגוע, פעמיים ביום. יש לחזור על הפעולה 14 יום ברציפות. גם אם נראית הטבה לאחר ימים ספורים – יש להמשיך בטיפול למשך שבועיים ימים ללא הפסקה כי ההתמדה חיונית להצלחה! לאחר תום השבועיים, ניתן להמשיך ולהשתמש בקרם לפי הצורך. אין כל מניעה בשימוש בקרם גם לאחר תקופת הטיפול.

המחיר: 99 שקל לאריזת 100 מ"ל; 199 שקל לאריזת חיסכון גדולה של 250 מ"ל.

לרכישה בבתי מרקחת ורשתות טבע מובחרות וכן ישירות באתר החברה, שכתובתו: www.psoeasy.co.il

לפרטים נוספים בטלפון: 02-6722544

ובפייסבוק www.facebook.com/psoeasycoil

צילום: איתן דור

סגור לתגובות.