ל"מיה תעשיות מזון" מארזי פירות מיובשים לבישול ואפייה – חגיגה לט"ו בשבט

משמשים מיובשים, מאוד אהובים עלינו, בגלל הטעם המיוחד שלהם ולצידם, ההתאהבות החדשה שלי, ב"תחליף" לממתק שאני מחפשת ליד השתייה החמה באחר צהריים חורפי – היא בפיסות מנגו מיובשות וחתיכות קטנות של קוקוס מבית "מיה תעשיות מזון". השילוב של מתיקות הפרי המיובש, ביחד עם עושר הסיבים התזונתיים שהוא מכיל – ממש "ממלא" ותורם לתחושת שובע, לאורך זמן רב יותר מכל נשנוש מתוק אחר.

"מיה תעשיות מזון", הינה אחת מחברות המזון הישראליות הצומחות ביותר ובין המשווקות המובילות של פירות מיובשים בישראל. לרגל ט"ו בשבט, השיקה סדרת פירות מיובשים באריזה חדשה ושקופה עם מגוון רחב ואיכותי של פירות מיובשים. ביניהם: תמרים, משמשים, תאנים, צימוקים בהירים, שזיפים ללא גלעין, חמוציות חתוכות עם רכז תפוחים, מלון, אננס, מנגו, תפוח עץ, פפאיה, רצועות קוקוס ועוד. שקיפות המארז המאוד יפה, בהחלט מזמינה, ונחמד להביא כמה כאלה כמתנה למארחים.

נכון שיש כאן עניין של קלוריות, בואו לא נתעלם מכך – אבל, לפחות, "קלוריות בריאות". השילוב של מתיקות הפרי המיובש, שכל כך קוסמת לנו – ביחד עם עושר הסיבים התזונתיים, הם המענה הנעים לי כל כך בחורף הזה. לכך אוסיף את העובדה הבריאותית שפירות מיובשים דלים בנתרן ועשירים מאוד באשלגן ובכך מסייעים במניעת יתר לחץ דם.

סדרת הפירות המיובשים של "מיה" כוללת גם מוצרים ללא סוכר, כגון אננס, מנגו ורצועות קוקוס, לצד מגוון רחב של אגוזים ושקדים: קשיו, פיסטוק, אגוזי מלך, אגוזי פקאן ועוד. בהחלט, ניתן להוסיף אותם לפשטידות, סלטים, תבשילי עוף ואורז וכדומה

טווח מחירי מארזי פירות מיובשים של "מיה": 9.90 שקל – 24.90 שקל.

חברת "מיה תעשיות מזון" מייצרת, אורזת ומשווקת מגוון רחב של למעלה מ-400 מוצרים (כ-850 פריטים), בשלל קטגוריות: מוצרי עזר לאפייה, קטניות, אורז ודגנים, תבלינים, פיצוחים, פירות יבשים, חטיפים, סוכריות וממתקים ועוד. כל מוצרי האפייה הינם פרווה (למעט ריבות החלב) והם מיוצרים ונארזים בסביבה חופשית מגלוטן.

מאושרים על ידי משרד הבריאות ובעלי כשרות בד"ץ העדה החרדית ירושלים לימות השנה. להשיג ברשתות השיווק והמזון.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.