הממתק המועדף: חלווה-מלבי, שילוב מדהים של מלבי בחלווה של "אחוה"

אנחנו מאוד אוהבים טעמים חדשים – אם הם באמת טעימים לנו. אנחנו גם נוטים להישאר נאמנים לטעמים שאנחנו תמיד אוהבים. בקו הרעיוני הזה הלכה חברת "אחוה", היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלווה, טחינה ודברי מאפה, והשיקה מוצר חדש ומפתיע בסדרת החלווה מתוצרתה: חלווה בטעם מלבי!

כדי להאמין עד כמה זה טעים – חייבים לטעום, והבעיה היא שאחרי הביס הראשון מתקשים להפסיק כי הטעם מפתיע וממכר. מכאן הצעתי להניח קובייה אחת מוגדרת בצלחת ליד כוס הקפה ולחרוץ את אלה שבאריזה לקוביות קטנות וכך להימנע מהצעד הכמעט בלתי נשלט של "ליישר קו".

החלווה בטעם מלבי של "אחוה" מכילה קוקוס קלוי, שברי אגוזים, מי ורדים המעניקים לה ארומה נפלאה, וצבע אדום על בסיס טבעי. מכאן שטעמה העשיר של החלווה זהה לטעמו של המלבי. לכאן אוסיף את המרקם המענג של החלווה וערכיה התזונתיים. שמבחינתי, מציבים אותה כ"ממתק המועדף".הערכים תזונתיים המועשרים: 12% חלבון, 6 גרם סיבים תזונתיים, 80 מ"ג סידן ו- 3 מ"ג ברזל.

כמעט ודאי שאתם יודעים כבר כי סדרת החלווה של "אחוה" נחשבת לנמכרת ביותר בישראל והיא מובילה את השוק שנים ארוכות. לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "אחווה": "מדובר במהלך שהינו חלק מתוכנית החברה להשיק מוצרי חלווה בטעמים מיוחדים. אנו מזהים בקרב צרכנים, פתיחות רבה לנסות מוצרי חלווה בטעמים חדשים ונרגשים לצרף טעם חדש בטעם מלבי, הקינוח הישראלי האהוב והנוסטלגי, שזוכה לגרסתו בחלווה לראשונה בארץ ובעולם".

החלווה החדשה מצטרפת לסדרת החלווה המצליחה של "אחוה" ונמכרת ברשתות המזון במגשית ארוזה במשקל 400 גרם, שמחירה: המחיר: 11 שקל – 13 שקל

כשר: פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.