מותג ישראלי של קוסמטיקה מים המלח: "C&B – Care & Beauty Line"

למען האמת, די הרבה שנים אני מכירה את חברת "Mon Platin" בהיבט של מוצרים איכותיים לטיפוח השיער ועכשיו יצא לי להכירם כבעלי מותג קוסמטי, העשיר במינרלים מים המלח: "C&B – Care & Beauty Line"

בהיצע החברה, מוצרי טיפוח לעור הפנים, התורמים לצמצום הופעת קמטים, מיצוק והזנה של העור ועוד. כולם על בסיס חומרים טבעיים המכילים בוץ מים המלח, כ-21 מינרלים טבעיים ייחודיים, המועשרים בוויטמינים רבים, על מנת להבטיח את רמת האיכות הגבוהה ביותר. כל המוצרים מיוצרים בטכנולוגיה החדשנית ביותר, עוברים בקרה קפדנית במהלך תהליך היצור, אישור של משרד הבריאות ותו האיכות של מוצרי ים המלח.

בהיצע, שתוכלנה לראות בהרחבה באתר החברה, יש קרמים לפנים לפי סוגי העור ובמענה לגילאים השונים, כולל קרמים בהיבט אנטי-אייג'ינג ללוחמה בסימני הגיל ועיכוב הופעתם על פני העור, יש סרומים, קרמי עיניים, מסכות לפנים, ניקויי פנים. יש סדרה המיועדת לטיפול בעור שמנוני ובעייתי, יש קרמי אנטי-אייג'ינג המועשרים בקולגן, יש סדרת אנטי-אייג'ינג עם קוויאר שחור, יש סדרה אנטי-אייג'ינג יוקרתית שנקראת GOLD.

בנוסף, המותג מציע מוצרי טיפוח פנים לגבר, מוצרי טיפוח לגוף ולשיער, מוצרי הגנה מהשמש וגם מוצרים דנטליים. בקיצור, הרבה מאוד מוצרים, שנותנים מענה לצרכים אישיים שונים. את כולם, כולל רישום המחיר ליד כל פריט והנחה אם קיימת, תוכלו לראות בפרוט באתר החברה, שזה גם המקום להזמין אותם למשלוח הביתה. כדאי לדעת כי ברכישה מעל 200 שקל – המשלוח חינם.

חשוב לי לגעת בנקודה של המחיר: הוא ממש מזמין, מוצר מסדרה יוקרתית מסוג סרום עם תועלות אנטי-אייג'ינג עולה 159 שקל – וזה המחיר הכי יקר באתר. סרומים פחות יוקרתיים אך בפרוש שימושיים, תוכלנה להשיג ב-59.90 שקל. בנקודה זו אני חייבת להבהיר בקצרה לגבי סרום: אמצו אותו כפריט טיפחו שאתן ממש חייבות – ובמחיר ש "C&B – Care & Beauty Line" מציע אותו – כדאי לרכוש יותר מאחד.

סרום הוא תרכיז רכיבי טיפוח, שמניחים על עור פנים נקי ומעליו מורחים את קרם הטיפוח ליום או ללילה. היתרון של הסרום, מלבד עושר המרכיבים שלו עצמו – בכך שהוא משפר את חדירת רכיבי הטיפוח מהקרם שמורחים מעליו. המרקם של הסרום מאוד קליל כי אין בו בסיס של קרם או לחות, אלא הבסיס שלו שמן, מים או ג'ל. בסיס כזה מאפשר "להעמיס" עליו יותר רכיבי טיפוח ובכל זאת, המשתמשת חשה קלילות על עורה. הצעירות, שיכולות לוותר על קרם – יכולות להניח על עורן רק סרום, הוא מתייבש במהירות כך שהן יכולות להתאפר במיידי. קל לשימוש, מטפח – שימושי במיותר.

כתובת האתר: www.careandbeauty.co.il

לנוחיותכן, להלן לינקים לקטגוריות הראשיות:

קרמי לחות לפנים CB:
www.careandbeauty.co.il/טיפוח-פנים/קרמים-לפנים

בושם לגוף CB :מוצרי טיפוח פנים ,מסיכות לפנים CB
www.careandbeauty.co.il/טיפוח-לגוף/דאודורטים-ובשמים

טיפוח לפנים קולגן CB
www.careandbeauty.co.il/טיפוח-פנים/קרמים-מועשרים-בקולגן

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.