ל"שמרית" סדרת בצקים מצוננים מוכנים לאפייה

ממש חלום: בצקים מצוננים ומרודדים מוכנים לאפייה. כמה קל ומזמין להתחיל לאפות, כאשר הבצקים כבר במקרר, נשמרים בו בטמפרטורה הנכונה לשימוש מיידי, לאפייה מהירה, בלי שנצטרך לשמור אותם במקפיא ולהמתין עד שיתקררו לטמפרטורה הנכונה. עם המהלך המבורך הזה, יצאה "שמרית", יצרנית מוצרי האפייה הוותיקה והמובילה בישראל.

לאחרונה, "שמרית" הרחיבה את פעילותה גם לתחום המאפים והשיקה קטגוריית מוצרים חדשה, שטרם נראתה על המדפים: סדרת בצקים מצוננים ומרודדים מוכנים לאפייה. מדובר בקטגוריה חדשה בשוק, שכן הבצקים הקיימים נמכרים קפואים ומעכשיו, לראשונה, ניתן להשיג בצקים מצוננים, שיכולים להישמר טריים במקרר ומוכנים לשימוש מיידי – ללא הצורך המוכר של תהליך הפשרה, האורך שעות.

בסדרת המוצרים החדשה של "שמרית", בצקים שמאוד קרובים לטעם הבצק הביתי: בצק עלים, דפי בצק פילו, בצק פיצה המשמש כבסיס לפיצה ובצק פריך לעוגיות ומאפים מתוקים. כולם נטולי חומרים משמרים, מתאימים למגוון רב של מאפים מלוחים ומתוקים, קלים ומהירים להכנה – רק להוציא מהמקרר ולאפות.

סדרת הבצקים המצוננים החדשה של "שמרית" יכולה לשמש כפתרון לארוחת ערב מהירה, ספונטנית או לכל אירוח מהיר שרוצים תוצאות טעימות ואיכותיות ובזמן קצר. זאת, הודות לקלות השימוש בבצקים, שאינם זקוקים להפשרה, אלא רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי נייר אפייה הכלול במארז ולאפות.

המהלך החדשני של "שמרית", בפרוש מזמין צרכנים חדשים לתחום האפייה הביתית, כי כעת יש תשובה נכונה לצורך שלהם בהכנה קלה, חיסכון בזמן, והיכולת לבחור את הרכיבים והתוספות, מתאים להכנה עם ילדים והכי קרוב לאפייה ביתית.

נכיר טוב יותר את המוצרים החדשים:

1) בצק עלים מצונן ומרודד – היחיד בישראל ללא מרגרינה, ללא חומרים משמרים וללא שומן מוקשה, מגולגל בנייר אפייה להכנה קלה ומהירה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף מלית מלוחה או מתוקה ולאפות (300 גרם).

2) בצק פילו מצונן ומרודד – ללא חומרים משמרים, נוח לשימוש ואינו מתייבש במהירות. 14 דפי פילו מוכנים לשימוש, טריים לאורך זמן ואינם נקרעים בקלות. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף מלית מלוחה או מתוקה ולאפות (300 גרם).

3) בצק פיצה מצונן ומרודד – חדש לחלוטין בשוק הישראלי. הבצק ללא חומרים משמרים, מגולגל בנייר אפייה ומאפשר לשלוט בתוספות על הפיצה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף רוטב ותוספות ולאפות. ניתן לעשות בבצק הפיצה שימוש למאפים מלוחים נוספים (415 גרם).

4) בצק פריך מצונן ומרודד – ללא חומרים משמרים, עשיר בטעם מעודן למאפים מתוקים, מגולגל בנייר אפייה להכנה קלה ומהירה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה ולהוסיף מלית מתוקה לפני או אחרי האפייה (280 גרם).

לדברי יובל קמפ, מנכ"ל חברת "פאקא תעשיות" יצרנית "שמרית": "ההחלטה להרחיב את הפעילות לתחום הבצקים התבססה על מחקר צרכנים שהחברה ערכה ושזיהה דרישה לזמינות וקלות הכנה, המתאימים לאורך החיים המודרני. הבצקים המצוננים נועדו לשימוש מיידי, המאפשר לצרכנים לאפות מאפים על בסיס בצק באופן מיידי, ללא צורך בהפשרה או בהמתנה. להערכתנו, סדרת המוצרים החדשה תוביל לשינוי הקטגוריה כולה, שתתפתח לתחום המצונן".

כשר פרווה בהשגחת בד"צ בית יוסף.
המחיר: 15 שקל – 17 שקל.

להשיג ברשתות השיווק ברחבי הארץ (בהן שופרסל, יוחננוף, יינות ביתן וחצי חינם ועוד). הבצקים מוצבים במקרר ליד הפסטות (ולא במקפיא).

צילום: טופ טאץ

סגור לתגובות.