נר ראשון של חנוכה עם "מכבי תל אביב" בדיזנגוף סנטר

לטעימות טובות, עוד לפני הדלקת הנרות, הוזמנו שחקני "מכבי תל אביב" לקפה "גרג" בדיזנגוף סנטר והשף הראשי של הרשת, אלעד אמסלם, חשף בפניהם את התפריט החדש עם הקינוח המעלף עתיר סופגניות במגוון טעמים ובגדלים שונים, כולל סופגנייה מעוצבת בצבעי מכבי ת"א. ואגב, בדומה להן, כל קניון דיזנגוף סנטר קושט בסממני החג ובצבעי הקבוצה.

יאיר מלכה, מנכ"ל "קפה גרג" פתח את האירוע ואמר: "מה יותר סמלי מלהדליק נר ראשון של חנוכה עם "המכבים" כוכבי קבוצת הכדורסל מכבי ת"א, שמביאה לנו הרבה כבוד."

השלב הבא היה הדלקת הנרות והברכות, בהובלת עו"ד שמעון מזרחי והנהלת ושחקני קבוצת מכבי תל-אביב פוקס בכדורסל, בכירי קפה גרג, בראשם יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי.

עו"ד שמעון מזרחי התכבד להדליק את הנר הראשון ואמר: "אני מברך את כל עם ישראל ואת שחקני מכבי ת"א על הניסים ועל הנפלאות".

טקס הדלקת הנרות נערך ע"י הרב שלמה גלוייברמן ומיד לאחר מכן נערכה "תחרות סלים", שהסתיימה ב- 3- 2 לטובת כוכבי מכבי כמובן, שהביסו את הנהלת גרג.

בהזדמנות זו אספר לכם על צעד מכבד ומשמח שערכה מכבי תל-אביב: לראשונה בתולדותיה, "היכל התהילה" שלה הוצא מחוץ לגבולות "היכל מנורה מבטחים" והוצב לנוחות ולנגישות הקהל הרחב בדיזנגוף סנטר. בין המוצגים הבולטים: עשרות פריטים היסטוריים וסנטימנטליים, בהם 6 גביעי אירופה, מזכרות מהניצחונות המפורסמים, חולצות שחקנים ופריטים אישיים של כוכבי מכבי. האוהדים מוזמנים להצטלם עם גביע אירופה, להתחרות בקליעה לסל מול שחקני מכבי ולהינות מפעילויות נוספות.

צילום: אלעד גוטמן

סגור לתגובות.