סדרה לתינוקות ב"בודי שופ"

שיפי, הכבשה שבתמונה, היא הדמות שמלווה את כל מוצרי סדרת התינוקות החדשה – "בייבי כותון" של רשת חנויות "בודי שופ" ישראל מבית "ד"ר פישר". לסדרה אריזות יפיפיות ולשיפי תנוחות והבעות התואמות את המוצר שהיא מעטרת. באיור למוס הרחצה היא מתקלחת ובאיור הבושם היא מריחה פרח –  להכל אחראית הילה מעוז, מאיירת ספרי ילדים.

"מתנה ליולדת", כך הגדירו לקוחות רשת "בודי שופ" את הצורך שהביא לפיתוח הסידרה, סיפר באירוע ההשקה דני בר-און מנכ"ל הרשת. לדבריו, ההרחבה הולמת ביותר את "בודי שופ", שמציעה מוצרים לטיפול ופינוק מהטבע ומשלבת גישה טבעית-מסורתית עם מדעית-מודרנית, אריזות ידידותיות לסביבה וניתנות למיחזור, ללא מרכיבים מהחי וללא רכיבים שנוסו על בעלי-חיים. "אנו מאמינים כי הסדרה החדשה תהווה מנוע צמיחה משמעותי לרשת במהלך השנה הקרובה, ותביא אלינו קהלי יעד חדשים ונוספים".

בסדרה 7 מוצרים, כולם על בסיס שמן ותמציות כותנה, נטולי SLS וצבעי מאכל, היפו-אלרגניים ועברו בהצלחה מבחני רגישות ואל דמע: "שמפו אל דמע" עם תמציות וויט לילי וקמומיל (250 מ"ל, 30 שקל); "מוס רחצה" (150 מ"ל, 30 שקל); "תחליב גוף" ו"קרם פנים" להגנה מיובש, סדקים ואדמומיות, שנגרמים מחשיפה לשמש, רוח, חום וקור (150 מ"ל, 35 שקל כל אחד); "משחה לטיפול ומניעת תפרחת חיתולים" בתוספת שמן זית ותמצית ליקוריץ להפחתת אדמומיות והרגעת גירויים (100 מ"ל, 30 שקל); "שמן עיסוי" עם שמני שקדים וקלנדולה וויטמין È
(150 מ"ל, 60 שקל); בושם בניחוח "עור תינוק" על בסיס מים, ללא אלכוהול (150 מ"ל, 65 שקל). אליהם יצטרפו בקרוב בובת שיפי (69 שקל); קפוצון מגבת (69 שקל) ומעיל חיבוקי (99 שקל).

אפשרית רכישה אונליין באתר האינטרנט:  www.bodyshop.co.il

blog 15 - body shop 1

צילום: קית' גלסמן


כתיבת תגובה