ברשת "yullia" טיפול יופי לפנים

כשמדברים על טיפולי פנים אצל קוסמטיקאיות, במכוני היופי השונים, בדרך-כלל, מתכוונים לשלושה היבטים שונים: טיפולים בבעיות עוריות שונות, טיפולי יופי ו"ניקוי פנים". בגיל שלי, הצורך ב"ניקוי פנים קלאסי" והסרת "נקודות שחורות" כבר אינו משמעותי ואני מעדיפה את הטיפולים שמחדירים "חומרים טובים" לעורי – והוא נענה להם במראה מחמיא.

זו היתה חוויתי במכון היופי והקוסמטיקה "yullia", שמציע גם טיפולים קוסמטיים, וביניהם טיפול מיוחד לעור הפנים- "Silk" של חברת הקוסמטיקה המקצועית "כריסטינה". טיפלה בי הקוסמטיקאית הראשית של הרשת, איריס בר, ואני חייבת להודות שכפות הידיים שלה היו נפלאות, החומרים מצויינים ועיגולי הקריסטלים שהחליקו על עורי היו נעימים ביותר. הכל ללא מכשירים חשמליים, שאני לא אוהבת.

blog 84 - yullia 3טיפול ה-Silk כולל 8 פריטים קוסמטיים שונים וחלקם לא מסירים במים, אלא הקוסמטיקאית מניחה שכבה על שכבה. כמובן, שהטיפול התחיל בהסרת איפור וניקוי כללי של העור ולאחריו פילינג אנזימטי, שלא מגרה עור רגיש כמו שיש לי. אני חייבת לציין שאיריס בר ידעה לעבוד על עורי ולשנות את עוצמת העיסוי בהתאם לצרכי העור. פילינג עדין יותר במרכז הפנים ויותר חזק בקו הלסת ומתחת לסנטר.

לאחר הניקוי הגיע תור המסכות שהמאפיין אותן, כחלק מפריטי טיפול ה-"Silk" , הוא הנחת חומר המסכה שאינו נשטף מהפנים. עליו, איריס הניחה סיבי משי גולמיים, הנוצרים מפקעות ומורכבים משני חוטים מבחינת הרכבם הכימי. מדובר בשיטה חדשנית לטיפול בעור הפנים והצוואר המבוססת על החדרה והספגה של סיבי משי ביולוגיים – טבעיים לעור, המשמשים לבנייה מחודשת של עור הפנים ומבטיחים תוצאה מיידית של מראה העור: חלק , אחיד, בריא וזוהר.

סיבי המשי מכילים פיברואין: חלבון המורכב (בין השאר) מחומצות אמינו, ומפרוטאין ג'לטיני (הנקרא סריצין), שנוצר על פני השטח של סיבי המשי הגולמי Silk Gum ומכאן יתרונותיו בתחום הקוסמטיקה. בעת הטיפול, סיבי המשי נספגים לתוך העור ומשחררים את החומרים הפעילים אשר עוזרים במיצוק וחיזוק המנגנון הפנימי של עור הפנים.

בעיקרון, הטיפול מוצע לנשים מגיל 25 ומעלה. לבוגרות יותר, אני חייבת להמליץ עליו כטיפול יופי מיידי, שמאוד חשוב ונחוץ בתקופת הביקורים המשפחתיים בחגים. התוצאה אצלי היתה מצויינת והטיפול כאילו "מילא והתפיח" את עור פני, לכדי מלאות של עור הפנים. המלאות הזו תרמה לרידוד של הקמטוטים גם באיזור העיניים ולקו לסת ברור יותר.

כאמור, הטיפול ניתן ברשת טיפול היופי והקוסמטיקה "yullia". אורכו: 50 דקות ומחירו 470 שקל.

blog 84 - yullia 1

צילום הדוגמנית: שלומי ארביב

 


כתיבת תגובה