ל"פונט רומא" חנות חדשה בקניון "רננים" ברעננה

חייבים להודות שהתמונות של החנות החדשה של "Punt Roma" מרשימות ומזמינות להיכנס. צעד מעניין שעשה הייבואן, רשת "המשביר לצרכן" שפתח עבור המותג חנות עצמאית ראשונה שלו. אמנם למותג שם איטלקי – אך זהו מותג ספרדי ומשרדיו ממוקמים בברצלונה, עיר עם היסטוריה ארוכת שנים של טקסטיל. בימים אלה, ל"פונט רומא" נוכחות חזקה בשוק אופנת הנשים העולמית, עם כ– 200 חנויות בספרד ולמעלה מ– 140 סניפים בשוק הבינלאומי.

blog 84 - punt 3

מתוך הביקור בחנות, התרשמתי כי מה שמושך את הצרכניות היא אופנה לנשים במידות ביניים ומעלה, במיגוון רחב של סגנונות, באיכות טובה ובמחירים סבירים. חשוב להדגיש כי מדובר בתפירה טובה, בדים איכותיים, סגנונות שעונים על העדפות אישיות שונות במסגרת "מראה לבוש" – ומחירים נוחים. עד עכשיו ניתן היה להשיגו רק בעמדות נפרדות של "חנות בתוך חנות" בחנויות "המשביר לצרכן" ומעכשיו – חנות עצמאית וזו רק תחילתה של מגמה.

blog 84 - punt 1

"לפני שנה וכחלק מהרחבת ההיצע במחלקות האופנה של "המשביר לצרכן", הכנסנו את המותג שמציע אופנה לנשים אמיתיות במבחר של סגנונות אופנתיים, באיכות טובה ובטווח מידות רחב. לאור הצלחת המותג במחלקות האופנה של "המשביר לצרכן", החלטנו לפתוח חנויות עצמאיות למותג. בשנה הקרובה נפתח 9חנויות עצמאיות ברחבי הארץ", אמר דודי כהן, סמנכ"ל סחר "המשביר לצרכן" באירוע הפרזנטציה של החנות.

blog 84 - punt 2

אדייק ואדגיש כי, למעשה, לא מדובר בחנות עצמאית ונפרדת לחלוטין, אלא חנות עם קיר אחורי שמהווה המשך של חנות "המשביר לצרכן" במקום. כלומר, ניתן להיכנס לחנות "פונט רומא" משני הכיוונים, מתוך המשביר ומשורת החנויות הבודדות. גם את התשלום ניתן לעשות בשני אופנים – יש קופה נפרדת בחנות עצמה, אך מי שרוצה יכולה להמשיך לתוך "המשביר לצרכן" ולשלם באחת מקופותיו.

צילום: שוקה כהן


כתיבת תגובה