ל"רנואר" חנות קונספט וקולקציית "רנואר ראנוויי"

blog 64 - renuar 1חנות הקונספט הענקית של "רנואר", שנפתחה ב"דיזינגוף סנטר", בקומה התחתונה, היכן שהיה מתחם בתי הקולנוע – מצביעה על מגמה. את הכסף אנחנו אוהבים להוציא על בגדים, מעוצבים, טרנדיים – ולא יקרים. המיגוון המוצע בחנות אדיר, כמו גם השרות המתוקתק והיעיל. פתיחת החנות, ליוותה את תצוגת האופנה של "רנואר"  – " Renuar Runway", לאביב-קיץ 2014.

המיוחד בתצוגה זו הוא שעיצוב הבגדים והאביזרים בה מגיע מעולמות התוכן של מעצבי החברה. הקולקציה לנשים ולגברים, אשר תשווק לראשונה כקולקציה מסחרית בחנויות נבחרות של הרשת, עוצבה על ידי מעצבי החברה והיא מבטאת גישה מקורית. לא "העתקה" מהטרנדים האופנתיים אשר ניצפו במסלולי התצוגות בחו"ל  – אלא עיצוב הטרנדיות במה שמעצבי החברה רואים כ"רוח ישראלית" עכשווית. קולקציה מסחרית שמתמקדת בעיצוב מקורי, אשר יחדד את כוונותיו של המותג לכבוש את מקומו כבית אופנה ישראלי מוביל. אפשר לסכם כי הקיץ, הצבע המוביל בכיוון האלגנטי הוא הכחול-עמוק וכי המחירים של "רנואר", לנשים וגברים, מזמינים ביותר: 150 שקל – 500 שקל.

הן עבור הנשים והן עבור הגברים עוצבו 3 קבוצות של הפריטים, כשבקבוצה האלגנטית והמחוייטת מוביל, כאמור, הגוון הכחול-עמוק. 2 הקבוצות הנוספות לנשים הן:  א) פריטים לבנים ומשחקי שקיפויות; ב) פריטים בגוונים פסטליים עדינים כמו ורדרד, ירקרק וצהבהב. 2 blog 64 - renuar 5קבוצות הפריטים הנוספות לגברים – "רנואר מן" הן:  א) חולצת כותנה לבנה אובר-סייז עם גימורים דמויי עור, ווסט וטרנינג; 2) קבוצת פריטים צבעוניים, כולל מכנסי סקיני וסנדלים לבנים.

עבור מעצבי "רנואר", הבחירה בפריטים בגווני לבן, הן עבור הנשים והן עבור הגברים, מסמן רעיון של "דף חלק" – "Blank Page” נקי וחדש, כאילו הכל אפשרי. מבחר גדול של בדים וטקסטורות היוצרים קבוצה חזקה ומרשימה: צלליות צרות וארוכות, משחקים של שקיפות ואטום, א-סימטריה, ניגודים וקווים ישרים וחדים, אשר מקבלים מראה שונה על ידי שימוש בחומרים רכים ונוזליים. חליפות לבנות לגברים; ווסטים בגזרת פראקה עשויים בדי אורגנזה שקופים; בדים בעלי טקסטורה עשירה בלבן.

הקו השני הוא של התחלות חדשות, צמיחה חדשה המלבלבת מתוך ה"דף החלק". בקבוצת ה- "The Beginnings” פריטים עדינים בגוונים בהירים עם נגיעות פסטל של וורדרד, ירקרק וגווני נחושת, משולבים עם נגיעות של לבן צח. בקבוצה זו מורגשת ההתפתחות ויצירת עולם חדש בצללים, משחקי הגזרות והנפחים. הבולטות כאן הן שמלות בגזרת קופסא עם שרוולים באורך אמצע הזרוע ומפתחי צוואר קטנים.

הקבוצה הסוגרת מתכוונת לבשר על שחר חדש, רגע לפני שמפציע הבוקר. בקולקציית ה – "Brake Of Dawn” פריטים בגווני כחול עמוק, מראה רטוב ומבריק השומר על צללית רכה יותר בפריטים מחויטים ואלגנטיים; מכנסיים רחבים באורך אמצע השוק; אוברולים מיוחדים ופריטים עליונים בגזרות א-סמטריות מרתקות.

צילום: לם וליץ סטודיו


כתיבת תגובה