לד"ר צחי שלקוביץ פתרונות חדשניים לדלילות שיער

תחום הרפואה האסתטית התקדם הרבה מעבר להזרקות בוטוקס וחומצות היאלורוניות והוא מתייחס היום גם לפתרון בעיות נשירה והתקרחות, הזעת יתר, המסת שומן בזריקה, איזון הורמונלי תת-עורי ומגוון טיפולים מבוססי אנרגיות לטשטוש פגמי עור, צלקות, כתמים, נימים וקמטים. המונח החדשני המוביל בטיפולים אסתטיים הוא: טיפולים אוטולוגיים (טיפולי PRP), שלמעשה הם טיפולים זעיר-פולשניים המבוססים על חומר ממקור עצמוני – חומר שהגוף שלנו מייצר בעצמו. בתחום בעיית נשירת השיער, מחקרים הוכיחו כי טיפולים אוטולוגיים יכולים לשנות את המצב גם אצל מי שהנשירה כבר החלה אצלו, מסיבות גנטיות. עם זאת, יודגש כי כל גוף מגיב אינדיבידואלית ולכן אין דרך לדעת מראש מי יגיב לטיפול ובאיזו עוצמה, כך לדברי ד"ר צחי שלקוביץ, מומחה ברפואת עור ולדרמטולוגיה אסתטית. בוגר ביה”ס לרפואה באוניברסיטת ת”א, עם התמחות ברפואת עור במרכז הרפואי ע”ש חיים שיבא תל השומר, והשתלמות-על באוניברסיטת סאן פרנסיסקו קליפורניה.

בניסיון העשיר של ד”ר שלקוביץ ניתן למנות את ההקמה והניהול של מכללה לרופאים ללימוד הסבה לרפואה אסתטית , הרצאות בכנסים המובילים בעולם בתחום האסתטיקה כמו ה International Master Course on Aging Science (IMCAS) הצרפתי, בו הוא משמש כמרצה בכיר באקדמיה האינטרנטית וחבר מועצת המנהלים לטיפול בסיבוכים אסתטיים, ב- AMS (The Aesthetic Multispecialty Society) וב- GRA (Global Regenerative Academy) האירופאיים, אליהם הוא מוזמן מדי שנה, להרצות על סטארט-אפים, חידושים ומחקרים בהם הוא שותף.

לחידוד הבנתנו, ד"ר שלקוביץ מסביר כי הטיפול בתאי אב הינו טיפול אוטולוגי פולשני יותר מטיפולי הטסיות והוא מומלץ כקו טיפול שני או שלישי למי שעברו סדרת TS-PRP אשר אצלם הניבה תוצאה לא מספקת. ביחד עם זאת, יש מטופלים שבוחרים לבצע טיפול זה כקו טיפולי ראשון ומבצעים טיפולים משמרים בטכנולוגיית תאי אב או TS-PRP . הוא מעיד כי הסטטיסטיקה מלמדת כי קו הטיפול הראשון שמציעה מרפאת ד"ר שלקוביץ – סדרת TS-PRP*8 –למעשה מניב תוצאות טובות בקרב כ- 75% ממאות מטופליו וכי למטופלים שלא הגיבו (או הגיבו באופן חלקי) לטיפול זה, הוא ממליץ לעבור לקו הטיפול השני ולבצע טיפול בודד (או יותר) של TS-PRP*14 , אשר סטטיסטית, מניב תוצאות אצל כ-50% מהמטופלים.

את טיפולי ה- PRP ניתן לבצע במרפאה של ד"ר צחי שלקוביץ, המעניקה מגוון טיפולים, המבוצעים בטכניקות ייחודיות ובריכוזים גבוהים במיוחד ואשר משלבים טכנולוגיות פורצות דרך בישראל ובעולם. בטיפולים האוטולוטגיים , עושה צוות המרפאה שימוש בציוד מתקדם ובלעדי החל ממבחנות ייחודיות בייבוא אישי מארה”ב וכלה בטכניקות חדשניות להפרדת תאים והזרקת שיער לקרקפת וגם הכנת חומר אישי למטופל למריחה על הקרקפת בין הטיפולים. הודות לכך, המרפאה מציעה את מגוון הטיפולים הייחודיי באיכותו והיקפו בישראל ובעולם. המגוון הרחב, מאפשר התאמה אישית של פתרונות לנשירה והתקרחות, בהתאם למצבם של המטופלים והמטופלות המגיעים למרפאה – כן, כן. הטיפול יעיל ומצליח ביותר גם אצל גברים וגם אצל נשים. כך, מגדיל הצוות הרפואי את סיכוייהם של המטופלים לפתור את הבעיה המטרידה אותם ופוגעת במראה החיצוני, בדימוי הגוף ובביטחון העצמי.

כדאי לזכור, כפי שמציין ד"ר שלקוביץ, כי טיפולי הרפואה האסתטית שהוא מציע מותאמים באופן אישי לכל מטופל ומטופלת.

סניף בני ברק

בר כוכבא 23 בני ברק
בניין “V Tower” קומה 2 (במסדרון)

טלפונים 1-700-505959 | 03-6764111

סניף רעננה

אחוזה 124 רעננה
בית פוזין

טלפון 09-7418070

clinic@derma.org.il​

צילום: אור גפן

סגור לתגובות.