אודליה אלכסנדרוביץ' תעזור לכם למצוא את הייעוד בחיים

"כל אדם יכול לעשות יותר מקריירה אחת", חיזקה אודליה אלכסנדרוביץ' את הצעירות שנכחו בהרצאתה באולם האירועים התל-אביבי "רופ טופ", לרגל יום האישה 2024. כולן הקשיבו בשקיקה לדבריה כשחידדה את גישתה לפיה כל אדם הוא ייחודי וכפי שהטבע לא מייצר את אותו הדבר בדיוק – כך אין כלים ומרשמים להצלחה שמתאימים לכולם. לכל אחד, בדרכו הייחודית, ניתן להציע תכנית פעולה אישית כדי לקבל החלטות טובות במישורי ההתפתחות אישית והמקצועית, קריירה זוגיות ועוד.

אודליה אלכסנדרוביץ' חלקה איתנו את דרכה הייחודית ומסלול חייה שהביאו אותה לפתח את שיטת "ארכיטקטורת חיים" שבנתה. לדבריה, שיטה זו עוזרת לפונה לקבל את ההחלטות הנכונות עבורו באותו פרק זמן. הדבר דומה לעבודת הארכיטקט שצריך לקחת בחשבון את הרצונות, החלומות, הפנטזיה והשאיפות של הלקוח שלו ולחברם למבנה השטח הקיים ולמגבלותיו, למגבלות התקציב וכדומה. לקיחה בחשבון של כל אלה היא שמאפשרת תכנון ועיצוב בית העונה על דרישותינו, מאפיין את אישיותנו, מאפשר לנו נוחות ובטחון ואף פרקטי עבורנו.

בהתאמה לכך, הרעיון המוביל את שיטת "ארכיטקטורת החיים" של אודליה אלכסנדרוביץ' הוא הגדרת הרצונות והחלומות של כל אחד, ויישומם בתהליך של בנייה והתחדשות, שכמו בעיצוב ארכיטקטוני של בית, לוקח בחשבון מדוייק גם את אילוצי "תנאי השטח". כאן מדובר בהגדרה מדוייקת של האופי, הייעוד, הצרכים האישיים, כלומר, מדובר בשיטה שלאחר ניתוח אישיות וסגנון חיים – עוזרת לכל אדם להבין את הייעוד שלו ואת הדרך הנכונה להגיע אליו, לא משנה באיזה תחום מדובר, ולחיות את החיים הטובים ביותר שהוא יכול.

אודליה אלכסנדרוביץ', נשואה לאסף, שלגביו היא מגלה כי הוא החבר הכי טוב שלה, ואימא לשלוש בנות מהממות: דניאל , שירה והילה. מפתחת שיטת "ארכיטקטורת חיים", הרשומה בסימן מסחרי בישראל ובארה"ב, ומכשירה מאמנים לאמן בשיטה זו. היא הבעלים של "המרכז להתפתחות אישית ומקצועית", מרצה ומנחת סדנאות בארץ ובחו"ל. יועצת ארגונית, מאמנת אישית, עסקית, ומגשרת מוסמכת, בעלת תואר בתקשורת, ובוגרת לימודי פסיכולוגיה חיובית. בעלת ניסיון רב בעולם השיווק והמכירות, וותק בעולם ההדרכה, העצמה וההנעה להישגים. מחברת ספרים רבי מכר, ביניהם ״להפוך לסיפור הצלחה״, ו-"להיות אני במיטבי – המדריך למציאת הייעוד", שתורגם לאנגלית, נמכר כרב מכר באמזון. בין לקוחותיה: בנקים, חברות אשראי, משרדי ממשלה, חברות ביטוח, הייטק, ועוד.

אני מכירה את ספרה שלישי: "להפוך לסיפור הצלחה", שהוא מדריך מעשי ואינטראקטיבי שמכוון לסייע לנו למצוא את הייעוד שלנו. לספר לנו במה אנחנו יכולים להצליח, להרוויח, ואיך נוכל לעצב את סיפור ההצלחה האישי שלנו. כעת שמחתי לקבל ספר נוסף שלה: "אשריך וטוב לך". ספר נוסף שלה הוא: "להיות אני במיטבי" – המדריך למציאת הייעוד, שאף תורגם לאנגלית והפך לרב מכר ב"אמזון" בשמו "To be me at my best".

לסיום, כצידה לדרך לכל אחת מהנוכחות, הצהירה אודליה אלכסנדרוביץ' כי המטרה המרכזית של אדם היא לדייק את עצמו. ייעוד אישי הוא מה שנולדנו להיות ויש לה נוסה לדייע לנו להגיע לכך. את השינוי צריך לתכנן ולא לעשות בקפיצה ואושר הוא תופעת לוואי שמתקבלת מהחלטות טובות.

רוצים גם אתם לגלות מהו הייעוד שלכם בחיים? לפרטים נוספים:

055-9721327

office@lifearchitecture.co.il

צילום: אור גפן

סגור לתגובות.