"דריה דוק" קליניקת אסתטיקה חדשה בנתניה

אסתטיקה וגינאלית, שמאוד מבוקשת בעיקר בקרב נשים דתיות לאחר לידות לא מעטות, היא מומחיות מיוחדת של רופאת הנשים(MD) , ד"ר דריה, העוסקת ברפואה אסתטית ואסתטיקה וגינאלית. את לימודי הרפואה וההתמחות בגניקולוגיה, עשתה בארץ הולדתה, אוקראינה, והעברית המעולה שלה לא מסגירה כי עלתה ארצה עם משפחתה רק לפני כשמונה שנים. תקופה מסויימת עבדה כרופאה גניקולוגית בבית החולים "לניאדו" בנתניה ושם התקרבה לנשים דתיות ולמדה מה מציק להן. כיום, היא עובדת כרופאה גניקולוגית בקופת חולים, ובמקביל מטפלת בקליניקה הפרטית והיפיפה שלה גם באסתטיקה וגינאלית ובהזרקות לסוגיהן ועיקר התמחותה בטכניקת החוטים.

מה שהוביל אותה להתמקצע בתחום הטיפולים האסתטיים היו פגישות עם מטופלים ומטופלות שדיברו על הצורך שלהם להיות יפים יותר ולהרגיש צעירים יותר. לאחר לימודים במכללה הלאומית לרפואה אסתטית, שאותם סיימה בהצטיינות, ופתחה את המרפאה שלה שכעת עברה למיקום חדש ומזמין ברחוב האורזים 2 במתחם אינטרו בנתניה.

באירוע השקת הקליניקה לתקשורת, שיתפה אותנו ד"ר דריה כי גישתה האישית היא לקבל כל מטופל ומטופלת בזרועות פתוחות ולהרגיע את החששות והדאגות. השירותים המקצועיים שהיא מעניקה מדברים בעד עצמם. היא רואה את החיוכים המאושרים, את הסיפוק הגדול שמגיע לאחר כל טיפול, וזה ממלא אותה בשמחה ובמוטיבציה גדולה להמשיך ללמוד טכניקות חדשות, להמשיך לקלוט טכנולוגיות חדשות, ולהמשיך לגרום לכל מטופל/ת לחייך ולהרגיש יפה.

הטיפולים המובילים בקליניקה החדשה והמפנקת שלה הם מיטב הטיפולים האסתטיים, המבוקשים ביותר בתחום היופי ורפואת הנשים. ביניהם, הזרקות בוטוקס, פיסול פנים, החזרת נפחים, טיפול במרקם העור, רפואה רגנרטיבית ומתיחת פנים באמצעות חוטים, לצד טיפולי אסתטיקה וגינאלית בעזרת מכשיר הפועל על בסיס גלי רדיו ומביא למיצוק רצפת האגן ומעודד ייצור קולאגן ולכן יעיל ביותר נגד יובש בנרתיק, בריחת שתן וכדומה. יתרון ברור במכשיר זה הוא האפשרות של האישה לחזור במיידית לשגרת חייה, ללא צורך בפרק זמן של החלמה.

ד"ר דריה דוגלת בשיטת "המראה הטבעי" המדגישה את היתרונות הטבעיים של כל מטופל ומטופלת לקבל תוצאה אופטימאלית בעלת אפקט מתמשך ושביעות רצון מלאה של הלקוחות. העדפתה היא לטיפולי הזרקות מדודות, בכמויות קטנות, שתשמורנה על מראה הפנים הטבעי של כל מטופל ומטופלת עם המלצה לחזור עליהם לאחר שנה למטרת שימור התוצאה היפה.

כתובת המרפאה: רחוב האורזים 2, מתחם המטרו, נתניה. קומה 2 משרד מספר 40

לפרטים נוספים באתר: www.drdaria.co.il

ייעוץ ללא עלות: 050-6980618

צילום: רפי דלויה

סגור לתגובות.