חגיגה לילדים בתערוכת הדינוזאורים בחולון

ילדי המשפחה התלהבו ביותר מהביקור בתערוכת הדינוזאורים, בהיכל הטוטו בחולון. הם שמחו לפגוש שם עשרות דגמי דינוזאורים ולהינות מפעילויות שונות כמו המשקפיים המיוחדים במתחם המציאות המדומה VR וגם להירגע דווקא בהשתוללות בבריכת הלגו הגדולה, שממש הלהיבה את מי שרגיל יותר לבריכת כדורים. בילוי מוצלח גם להורים לשמח את ילדיהם בקיץ הזה. התערוכה ותימשך עד 2.9.23 וממש כדאי לכם להגיע.

המדהים בנראות התערוכה הוא תצוגה של עשרות דגמי דינוזאורים בגודל אמיתי (עד לגובה של 12 מטרים!) שמתפרשים על שטח של כ-2,000 מטרים. התערוכה כמו משחזרת מסע בזמן, שמחזיר אותנו כ – 65 מיליון שנה אחורה. רואים את החיים והסביבה הטבעית שבה נתגלו הדינוזאורים לראשונה, עד להכחדתם מעל פני כדור הארץ לפני 60 מיליון שנה וניתנים הסברים על מגוון סוגי הדינוזאורים וההבדלים ביניהם.

התקופות השונות והסיפורים שמאחורי הדינוזאורים, מקבלים בתערוכה מימד חדש אשר מכניס את הצופים לעולם הפרה היסטורי. בתערוכה משולבים סימפוניה של צלילים, אורות וצבעים והם מאפשרים חוויה רב-חושית ובלתי נשכחת של פעם בחיים .

בנוסף, במסגרת הכניסה לתערוכה, תוכלו להנות מ:

– מתחם מציאות מדומה VR בלעדי – בוא ייכנסו הילדים לעולם הפרה היסטורי ויוכלו ממש להרגיש שהם חלק ממנו .דגמי הדינוזאורים כמו פרושים בשטח באווירת היערות והמדבריות, שזו הסביבה

הטבעית שבה הם חיו, כך שניתן יהיה להתרשם מעוצמתה של החיה החזקה והמרתקת.

מתחם XBOX עשיר עם משחקי דינוזאורים לכל הגילאים!
ברכות לגו גדולות לילדים שאוהבים לשחק בקוביות האהובות ולהרכיב דינוזאורים מלגו.
מתחם יצירה שהילדים לא ירצו לעזוב
מתחם חפירות ארכיאולוגיות בחול בו הילדים יצטרכו למצוא פריטים מתקופת הפרה-היסטורית.
– ועוד המון הפתעות…..

איפה: היכל הטוטו חולון,

מתי: החל מ20.7.23 ועד 02.9.23

ימים ושעות: ימי ראשון עד חמישי וגם יום בשבת בשעות 10:00 עד 17:30

יום שישי 10:00 – 15:00

גילים: החל מגיל שנתיים ולכל המשפחה.

מחיר: 89 שקלים

פרטים נוספים:www.dinoholon.co.il

לרכישת כרטיסים: ב- ticketmaster או בטלפון *9964

dinoholon@

סגור לתגובות.