ל"אחוה" סדרת סירופ לשתייה: בטעמי ענבים, אננס ופטל

כמה שאנחנו מנסים להתרחק משתייה מתוקה מדי, בקיץ זה לחלוטין בלתי אפשרי למנוע את ההנאה הזו מילדים קטנים וחבריהם. פתרון מעולה מציעה סדרת סירופי השתייה החדשה של "אחוה". כשאנחנו, המבוגרים, רוצים קצת מתוק מדי פעם – מוסיפים כמות די מצומצמת לכוס המים המינרלים שלנו. עבור הילדים, אנחנו שמחים לדלל במים ולהכין קוביות קרח בטעמי הקיץ הנהדרים. כאילו ארטיק ביתי, זמין ומהנה.

הילדים, שמאוד אוהבים את משקאות הענבים המתוקים, בהחלט התלהבו מהסירופ בטעם ענבים של "אחוה". הצבע הסגלגל שהעניק לקוביות הקרח, קסם להם ביותר בליקוק הקוביות. פטל הוא טעם ישראלי קיצי חרוט עמוק בתודעה הצרכנית. העדפתי האישית היא דווקא טעם האננס ובטוחה שמבוגרים יהנו ממנו. מה שזה אומר בפשטות הוא שכדאי להחזיק בבית את כל שלושת הטעמים. במחיר המפתה שלהם, זה מאוד כדאי.

חברת "אחוה" היא היצרנית המובילה בישראל של מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה ועכשיו התחדשה בסדרת סירופ לשתייה. סירופ איכותי, מרוכז במיוחד, בשלושה טעמים: סירופ בטעם ענבים, בטעם אננס ובטעם פטל. הסירופים משווקים בבקבוקי 900 מ"ל בעיצוב חדש, כשמכל בקבוק משקה ניתן להכין 70 כוסות מיץ! מה שמסמן הוזלה משמעותית במחיר ביחד למוצרי הסירופ לשתייה האחרים שעל המדפים.

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "אחוה": "אנו שמחים לחדש לצרכן סדרת מוצרים חדשה בתחום הסירופ לשתייה. לאחרונה, עלו מחירי הסירופים בצורה ניכרת וביקשנו לתת מענה של מחיר זול במיוחד, למרות מס הסוכר הגבוה, כחלק ממדיניות המחירים של אחוה, לספק מוצרי איכות במחיר נוח ומשתלם".

המחיר: כ- 12.90 – 14.90 שקל לבקבוק 900 מ"ל.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

לפרטים נוספים, בעמוד אחוה בפייסבוק: www.facebook.com/achvafood

ובאינסטגרם: www.instagram.com/achvafood

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.