ל"GLAMZ" ליין מוצרים לטיפוח עור הפנים

"GLAMZ", שהתחיל את המסלול כאתר מיוחד עם אפליקציה שמציעה הגעה נוחה ודירוג להרבה מאוד בעלי מקצוע מתחום עיצוב השיער, האיפור, הקוסמטיקה והציפורניים – עבר להיבט היצרני. בשלב הראשון החל עם מוצרי טיפוח מקצועיים לשיער – שנחלו הצלחה מרובה, המשיך למוצרי גוף ולוחמה בצלוליט ולאחריהם עשה צעד משמעותי אל הקרמים לעור הפנים. כל המוצרים פותחו ביחד עם אנשי מקצוע מהתחום, כדי להבטיח יעילות וידידותיות למשתמשים.

התנסתי בשניים מקרמי הפנים שלהם: קרם יום וקרם לילה. שניהם בעלי תועלות אנטי-אייגג'ינג לעיכוב הופעת סימני הגיל וטשטוש אלה שכבר הופיעו והם מתאימים לכל סוגי העור ומעניקים ללקוחה את מלוא ציפיותיה. אשתף אתכן כי עור פני רגיש, גם לחומרים קוסמטיים, הוא עמד יפה בהתנסותי בשני הקרמים האלה, ללא שום תגובה מעצבנת של אי נוחות. קרם היום מבוסס על רכיב הפטנט Resistem המופק בטכנולוגיה חדשנית של תאי גזע צמחיים, מסייע לחידוש תאי העור, מפחית אדמומיות ומעדן מראה קמטוטים. קרם הלילה מבוסס על רכיב הפטנט Aqualance המשפר את רמת הלחות בעור לאורך זמן והופך את העור לאלסטי, רך ונעים יותר.

קרם הלילה מעניק תועלות של עור מרוכך, בוהק ורענן ולדברי החברה גם ממוצק יותר. מה שכן, אני בטוחה באמירתי כי הוא מספק לעור לחות איכותית, שמעניקה לו מראה טוב בבוקר שלמחרת. עוד באותה סדרה, יש גם קרם עיניים שחשוב ביותר לטיפוח האזור הנוטה לקמטוטים ובעיקר לקמטוטי יובש, שהם השלב הראשון של הקמטים. כמו כן, בסדרה סרום שיש למרוח מתחת לקרם והוא מעניק לעור גם את התועלות שבו עצמו וגם משפר את ספיחת רכיבי הטיפוח מהקרמים שמניחים מעליו.

אני חייבת מילה על המרקם: הוא בפרוש מזמין, לא קליל מדי – מה שמתאים יותר לקיץ המיוזע שלנו, ולא כבד מדי – מה שהיה פופולרי בשנים עברו, כשהמרקם היותר כבד העניק תחושה בטוחה של "באמת שמתי משהו". המרקם מוצלח, הספיגה שלו לעור טובה והוא באמת מעניק תחושת לחות ורווחה במזג האוויר החורפי, שאמנם רק התחיל, אבל כבר אנחנו מרגישות את נזקי היובש והרוחות לעור הפנים שלנו.

קרם יום וקרם לילה של "GLAMZ", כל אחר מהם באריזת 50 מ"ל ומחיר הסט של שניהם יחד, מאוד אטרקטיבי: 358 ש"ח.

להשיג באתר המותג: www.glamz.com/he/shop/products/day-and-night-cream-set

צילום: X סטודיו

סגור לתגובות.