ל"חוחובה חצרים" פינוק אמיתי לעור החורפי עם "קרם פנים חוחובה"

אצלי זה התחיל עכשיו, כי עורי בוגר ורגיש, ואולי לכן ייקח עוד קצת זמן – אבל מזג האוויר החורפי ובעיקר הרוחות מייבשים את עור הפנים. אוויר המזגנים שואב ממנו לחות ומותיר בנו תחושת אי נוחות. חלקנו נרגיש שאולי שורש הבעיה בכך שהקרם הקייצי שלנו כבר אינו מספיק ונבקש לעבור לקרם מזין יותר. הצעתי היא להכיר את "קרם פנים חוחובה" מבית "חוחובה חצרים", שעשיר באומגה 9 וויטמין E, החיוניים להתחדשות העור ולשמירה על מראה צעיר ורענן. הקרם מספק לעור הפנים העדין את המרכיבים החיוניים עבורו, מזין אותו בלחות ועטוף ברכות מלטפת וניחוח עדין. מתאים לכל סוגי העור ומומלץ לשימוש יומיומי בבוקר ובערב.

הבסיס הייחודי של קרם זה הוא שמן חוחובה, המופק מגרעין צמח החוחובה, אשר גדל בשדות קיבוץ "חצרים". מקורו של צמח החוחובה במדבריות מקסיקו ואריזונה והאינדיאנים קוראים לו "זהב נוזלי". הקיבוץ החל לגדל את צמחי החוחובה ב-1990 והשילוב בין אקלים מדברי והידע החקלאי והאגרוטכני האדיר שנצבר בקיבוץ במרוצת השנים בזכות פעילותה של חברת "נטפים" אשר הוקמה ופועלת בקיבוץ משנת 1965 – הפכו את ענף החוחובה לענף משגשג שלא מפסיק לגדול. במפעל בקיבוץ "חצרים", עוברים גרעיני החוחובה תהליך מיצוי השמן בכבישה קרה, אשר שומר על תכונותיו הייחודיות של השמן, העומד בתקני האיכות הגבוהים ביותר בעולם ומאושר על ידי משרד הבריאות – 100% כחול לבן – תוצרת חקלאית מהנגב. קיבוץ "חצרים" מוביל את שוק החוחובה העולמי בעזרת שיטות גידול ייחודיות, מפעל הפקת שמן חדשני ותהליך איסוף מכני ייחודי. כל אלה הביאו את קיבוץ חצרים להוות כ-30% משוק החוחובה העולמי! ולייצר שמן חוחובה טבעי אשר עומד בתקני האיכות הגבוהים ביותר בתחום הקוסמטיקה. שמן היפו-אלרגני, שמתאים לכל אדם ובכל גיל ולא נוסה על בעלי חיים.

ליתרונות הקוסמטיים של שמן החוחובה ליפי עור הפנים שלנו, אחראי הרכבו המולקולרי, הזהה (כמעט ב-100%) ל"סבום", שהינו שכבת ההגנה הראשונה של העור. תכונה מולקולרית זו מעניקה לשמן את ההתאמה הגבוהה ביותר לעור אדם. הודות לדמיון הרב, שמן החוחובה ניחן ביכולת חדירה גבוהה ומהירה לעור והוא נספג בעור האנושי בקלות ובמהירות מבלי להותיר תחושת שמנוניות. בנוסף, ביחד עם ספיגתו – הוא מחדיר לעור רכיבים פעילים נוספים, שנמצאים בקרם הטיפוח ולמעשה, זוהי הפעילות הקוסמטית של כל סרום וזו גם הסיבה לכך שחברות קוסמטיקה שונות משלבות שמן חוחובה במוצרים הקוסמטיים שלהן.

מכאן ברור לכולנו, עד כמה קרם קוסמטי המבוסס על שמן חוחובה האיכותי ביותר בתבל – חשוב לעור הפנים שלנו, במיוחד כאשר קשה לו, כמו עכשיו. "קרם פנים חוחובה" מעניק מענה מלא לכל סוג עור, בכל גיל. מהתנסותי האישית, הוא נספג היטב, מעניק לעור תחושת נינוחות ורוויה וכאילו ממלא אותו גם בלחות – וגם בהרגשה טובה. אני במיוחד ממליצה עליו לנשים בוגרות בעלות עור רגיש ויבש, שמחפשות קרמים עם מרקם סמיך, שמעניק לעור הרבה לחות שמנוניות וריכוך – וללא חומרים פעילים קוסמטית, אך אגרסיביים מדי לעורן הפרטי, שמתקשה לשאת אותם – שמן החוחובה של קיבוץ "חצרים" הוא האנטי-אייג'ינג האידיאלי לעור.

לפרטים נוספים ולהזמנה ממגוון מוצרי מפעל "חוחובה חצרים" באתר המותג: www.jojobahatzerim.com

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.