ל"ניוטרוג'ינה" סדרת קדם-אנטי-אייג'ינג "Bright Boost" לעור זוהר

בת ה-28 שקיבלה להתנסותה את סדרת "Bright Boost" של "ניוטרוג'ינה", שיתפה במהירות את התלהבותה הגורפת ודיווחה כי לאחר פחות משבוע של שימוש יומיומי – עור הפנים שלה נראה הרבה יותר טוב. יותר בריא וזוהר וללא סימני העייפות שעיטרו אותו בתקופה האחרונה, מכורח נסיבות החיים.

הייחוד בסדרת הטיפוח "Bright Boost" של "ניוטרוג'ינה" הוא הכוונתה לקהל יעד חדש: צעירות בסביבות גיל 30, המבינות כי בגילן עורן כבר זקוק ליותר מאשר רכיבי לחות. בגיל זה, העור כבר זקוק לעזרה קלה מכיוון טיפוח האנטי-אייג'ינג למניעת ועיכוב הופעת סימני הגיל בעורן בעזרת מוצרים בעלי מרקם ורכיבים קוסמטיים המתאימים לגילן. בפרוש לא האנטי-אייג'ינג המאסיבי של הגיל הבוגר. הצעירות זקוקות לנוסחה ייחודית המסייעת בחידוש הטבעי של תאי העור, שבגילן מתחיל להיחלש ולכן זקוק לעזרה מבחוץ, במענה לפגעי הזמן והמתח היומיומי, הגורמים לעור לאבד את הזוהר הטבעי שלו, והוא מתחיל להראות עייף וללא גוון אחיד.

NEUTROGENA הוא מותג הבינלאומי המוביל בארה"ב בתחום הטיפוח והיופי בעל מעבדות מתקדמות, עובד בשיתוף עם דרמטולוגים ומפגין חדשנות טכנולוגית בתחום טיפוח הפנים והגוף. לצורך סדרה זו ולאחר שנים של מחקרים וניסויים, הפקיד את המשימה בידיהן של 4 מדעניות מדור ה"מילניאלז" ליצירת סדרת "Neutrogena Bright Boost 4" בעלת מוצרים, המתאימים לכל סוגי העור

טיפול בסימנים הראשונים להזדקנות העור – הוא משימתה של סדרת "Neutrogena Bright Boost". מוצרי הסדרה פועלים להאצת תהליך ההתחדשות הטבעית של העור כדי לסייע במניעת הזדקנות העור ולקבל את המראה הזוהר והבריא ביותר; הם מגבירים את תחלופת תאי העור על פני השטח החיצוני שלו; מונעים יובש, גוון עור לא אחיד וקמטים דקים. זאת, הודות לפיתוח מחקרי של מעדני החברה, אשר ייצרו נוסחה ייחודית, העושה שימוש ברכיב הניאוגלוקוזאמין המסייע לחידוש תאי העור, בשילוב AHA ו- PHA, אשר מייצרים פילינג עדין שמסייע להיפטר מתאי עור עייפים. הסרתם חושפת תאים צעירים ורעננים, המקנים לעור את מראהו הבריא והזוהר וגם מאפשרים ספיחה טובה יותר של הרכיבים הקוסמטיים מהקרם לעור הפנים. נכיר את 4 מוצרי הסדרה:

1) ג'ל קרם – "Bright Boost Gel Cream" במרקם קליל, המסייע לשיפור גוון העור ומניעת הזדקנותו, הודות לרכיב הפעיל ניאוגלוקוזאמין, אשר מסייע במניעת סימני הזדקנות העור, תורם לתחלופת תאי העור, מגביר את הלחות ובכך משפר את גוון העור; מכיל AHA ו- PHA המשלבים פילינג עדין שמסלק תאי עור עייפים. באריזה 50 מ"ל והמחיר 100 ש"ח.

2) פילינג מחדש – "Bright Boost Resurfacing Polish" המסיר לכלוך ותאי עור מתים ומסייע בתהליך ההתחדשות הטבעית של העור, והתוצאה היא מראה עור בהיר וחלק יותר. באריזה 75 מ"ל והמחיר 55 ש"ח.

3) סרום מאיר למראה עור זוהר – "Bright Boost Iluminating Sérum" בעל קומפלקס ייחודי של רכיבים בעלי פעילות קוסמטית ובעיקר ריכוז גבוה במיוחד של רכיב ה-ניאוגלוקוזאמין. אלה מסייעים בתהליך ההתחדשות הטבעית של תאי העור ועוזרים במניעת הזדקנותו. התוצאה היא הפחתת הפגמים והכתמים הכהים למראה עור זוהר ובריא. באריזה 30 מ"ל והמחיר 100 ש"ח.

4) ג'ל לחות נוזלי "SPF30 – Bright Boost SPF 30 Fluid Moisturizer" המעניק לעור לחות וגם הגנה מפני הנזקים המצטברים של חשיפה לקרני המש, הודות למסנן-קרינה בדרגה גבוהה (SPF30) וכמו כן, מועשר בנוגדי חמצון (אנטי-אוקסידנטים) להגנה על העור מפני נזקים סביבתיים. אל אלה מצטרף הרכיב היוקרתי ניאוגלוקוזאמין, המסייע בתהליך ההתחדשות של תאי העור ומונע הזדקנות העור לעור זוהר ובריא יותר. באריזה 50 מ"ל והמחיר 80 ש"ח.

המלצותי לאופן השימוש:

* ג'ל הלחות הנוזלי עם מסנן הקרינה ונוגדי החמצון חיוני ביותר לשימוש בשעות היום.

* בג'ל קרם אפשר להשתמש ביום או בלילה, לפי העדפה אישית. ככלל, עדיף את הג'ל לחות הנוזלי ביום ואת הג'ל קרם בלילה.

* סרום הוא מוצר מעולה המכיל ריכוז גבוה של רכיבי טיפוח. בשגרה, כדאי להניח ממנו על עור פנים נקי ורק מעליו למרוח את קרם הטיפוח.

* הפילינג המחדש פועל בעוצמה לחידוש פני העור ומומלץ להשתמש בו לפחות פעמיים בשבוע ועדיף בשעות הערב. מעליו מומלץ למרוח את הסרום על שפעת רכיביו המיטיבים ומעליו את הג'ל קרם.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.