ל"סנו" ריצפז בניחוח מרכך כביסה ומטלית מעולה לרצפה

אם לגלות לכן את האמת, אז לפעמים, כשנחה עלי הרוח, אני אוהבת להוסיף מעט מרכך כביסה לתוך דלי המים לשטיפת הרצפה, ככה – כדי להינות מריח מיוחד ונעים. אז כאן אני בהחלט חייבת להודות ש"סנו מקסימה" עשתה עבודה הרבה יותר טובה מהשילובים שלי. התרכיז החדש לניקוי כל סוגי הרצפות: "מקסימה- Blue Blossom". בהחלט מעניק בישום נעים, בנוסף על פעולתו המוצלחת בהענקת ברק למרצפות. שילוב הכי מוצלח: ניקוי מעולה של "ריצפז" ביחד עם ריח רענן ונעים של מרכך הכביסה הפופולרי של "סנו".

ב"סנו" מודים כי הגיעו למחשבה ליצור תרכיז לרצפות מסוג זה בעקבות ההצלחה האדירה והמהירה שנחל מרכך הכביסה שלה "בלו בלוסום". מאחורי צבירת הפופולריות עומדת ההבנה הברורה שאנשים כך כך אוהבים את הניחוח הזה בכביסה הנקייה, המקופלת יפה לארונות. את אותה הנאה מבקשת "סנו" להעניק לנו גם בשטיפת הרצפות ולכן פתחה עבורנו את "ריצפז פרש הום" בניחוח מרכך הכביסה "בלוסום".

באריזה 2 ליטר והמחיר: 16 שקל – 23.90 שקל (לפי אתר "פרייסס").

חייבת להודות כי השילוב של "ריצפז פרש הום" ביחד עם מטלית המיקרופייבר החדשה של "סנו סושי" עשו עבודה מצוינת. הייחוד במטלית זו הוא שילוב של מיקרופייבר עם מירקם בד ייחודי ורך, לתוצאות ניקיון מושלמות. מאוד התרשמתי מכושר הספיגה הגבוה של המטלית ועד כמה קל לי לסחוט אותה, בסחיטה יסודית ומהירה וגם מכך שאינה משאירה סיבים וסימנים על הרצפה. מאוד מרוצה מתוצאת השטיפה הממש מעולה.

ביחד עם זאת, חייבת להודות שלי היא קצת כבדה, על מגב הניקוי. אולי כי סחטתי אותה קלות ולא באופן מלא, כי אני אוהבת שטיפה עם מים. מאידך, אני לגמרי בטוחה שהיא הכי מומלצת למי שאוהבת לסחוט את המטלית היטב ולהעביר מגב כשהיא סחוטה. אז אין כבר כובד של המים והרצפה נראית מבריקה.

באריזה מטלית אחת והמחיר 10.90 שקלים (לפי אתר "זאפ").

להשיג ברשתות השיווק ובאתר סנו עד הבית  www.shop.sano.co.il

לטיפים ומידע על מוצרים, שימוש נכון והדרכה בעולמות התוכן –

באתר www.sano.co.il

ובפייסבוק www.facebook.com/sano.co.il

צילום: ישראל כהן ("סנו מקסימה"), טל אזולאי סטודיו (מטלית לריצפה).

סגור לתגובות.